Wpis z mikrobloga

@iooq: u mnie błąd pojawił się, gdy wszedłem do windy i próbowałem wejść w interakcje z automatem, zaraz po tym jak Jacek odwiózł mnie na chatę. Nie powtarzałem tego, bo obecnie trwa aktualizacja i wściekam się na to, co GOG robi z SSD.
Błąd pojawił się na konfigu: RX 5500 XT 8 GB (-100mV), R5 2600X (-150mV), 32 GB @ 3333 14-18-15-32-50 1T, Plextor M9PeY 256 GB, B450 Tomahawk Max
  • Odpowiedz
@BoJaProszePaniMamTuPrimasorta: Ja wersja Steam.. chyba wywala nam w tej samej misji tylko u mnie w momencie jak po wyjściu z windy wsiadam do samochodu z Jackiem. W porównaniu do mnie to masz PC MASTER RACE( ͡ ͜ʖ ͡). Spróbuj w ustawieniach włączyć tryb "wolnego dysku" mi trochę ustabilizowało działanie bo wcześniej wywalało już w menu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@iooq: ja nie miałem dotąd żadnych problemów ze stabilnością, ani wywalaniem. To pierwsza taka sytuacja. W międzyczasie zaktualizowałem swoją grę do wersji 1.04 i teraz mogłem spokojnie pokręcić się po mieszkaniu. Na 1.03 nie sprawdzałem tego powtórnie.
Zgłaszałeś swój błąd, masz włączoną telemetrię w grze?
  • Odpowiedz
@BoJaProszePaniMamTuPrimasorta: tak, zgłoszeń wysłałem już ze 20 bo próbowałem w różnych ustawieniach grafiki/rozdzielczości, ale to nic nie daje.. od wczoraj na wersji 1.04 problem nie ustąpił(). gram na i7 860@3,8ghz, gtx980, 10gb ram 1333mhz, SSD 500gb samsung evo860 (ten procesor to już 11lat ma i może on nie daje rady)
  • Odpowiedz
@BoJaProszePaniMamTuPrimasorta
@iooq

Panowie na nexusie znajdziecie exe wyłączające AVX. Sprawdźcie czy pomoże mi na 1.03 ustabilizowało pięknie gre
Na g4560 8gb i 1070 przy prawie ultra na zew ~35fps wew ~55
Tylko zaludnienie na min. No i dla mnie największą bolączka jest HDD i to doczytywanie modeli i tekstur.
Jednak mam nadzieję że wam z crash'ami podmiana exe pomoże ;)
  • Odpowiedz