Wpis z mikrobloga

Mam zamiar zamontować LEDy do H7 z soczewką. Granica światłocienia będzie jak należy, dzięki soczewce nie widać czy to ledy czy xenony. Miał ktoś z was problem z policją z powodu ledów podkreślam zamontowanych w lampie soczewkowej? Zwykłe reflektory to osobna sprawa. Rozkręcają światła?
#motoryzacja #policja #drogowka #led #h7
  • 26
Wg twojej teorii jak wymusisz mi pierwszeństwo, a ja będę miał założone niehomologowane ledy i dojdzie do kolizji, a ty powiesz że cię oślepiłem to jestem w dupie.

Możesz sobie poszukać całą litanię do czego się można przyczepić i mieć w pogotowiu na wszelki wypadek :D
Wg twojej teorii jak wymusisz mi pierwszeństwo


@Marko231: Nigdzie tego nie napisałem, niezły fikołek. I jeszcze dopisz sobie coś więcej do "mojej teorii".

Tak jak napisałem w moim 1 poście, oczywiście wiesz lepiej. Daruje sobie dalszą "dyskusje".
()

Btw. Po jaki chu* zakładać posty z zapytaniem czy coś jest legalne, oraz czy grożą za to konsekwencje, a gdy otrzyma się odpowiedź to oczywiście nie można napisać ok,
@Crow7422: A ty jesteś mądrzejszy od diagnosty i policjanta ze swoimi teoriami? Pytanie zadałem przed rozmową z nimi i oczywiście w przypadku nadgorliwego policjanta może się to skończyć zabraniem dowodu i soczewka niczego nie usprawiedliwia brak homologacji to brak i tyle - jedyna różnica polega na tym, że w zwykłym reflektorze będzie to razić innych w soczewce nie.
Druga sprawa policjant gołym okiem zobaczy żarówkę ledową w kloszu, przez soczewkę nie.