Wpis z mikrobloga

Myślałem, że na Wykopie wszyscy przesadzają i będę bronił Cyberpunka, ale dzisiaj wreszcie zagrałem i muszę przyznać, że na PS4 slim jest tragicznie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wiedźmin 3 wyglądał na tej konsoli pięknie, a tutaj taki klops. ()
Nie chodzi nawet o samą grafikę, bo pomimo wielkiego patcha gra ciągle się #!$%@? w tym samym momencie i nie mogę dalej grać. Najgorsze jest to, że CD Projekt wiedział w jakim stanie jest gra i to ukrywał. Tak ich szanowałem, a zrobili takie świństwo. CP wygląda jakby był wydany na PS3, z teksturami z PS2 i AI z PS1.
(Te tekstury na poniższej fotce nie są niedoczytane, one się już bardziej nie wczytają)

#cyberpunk2077 #cyberpunk #ps4 #cdprojektred
Pobierz
źródło: comment_1607729344SdBUoIcLG2xsfvPW26bug5.jpg
  • 13
@icanifiwantto: Ja odpuściłem na ps4, jak tylko ps5 się pojawi to kupuję i odpalam to na ps5, jestem oczywiście zniesmaczony bo nie powinni tego wydawać na starsze konsole i pisać że ta gra chodzi na nich dobrze. Zobaczymy czy to jakoś połatają, na ten moment #!$%@?ć ich.
@10129: To był followup do komentarza wyżej ( ͡° ͜ʖ ͡°) imo jedynie na PC, XSX i PS5 to działa odpowiednio. Za to co wypuścili na old geny zbierają teraz zasłużony hejt.
@icanifiwantto: Gra była projektowana na pro albo nową generację, a nie slim. Co z tego że nowa generacja miała premierę po pierwotnej dacie wypuszczenia gry?


@Moted: Projektowana była na #!$%@?. Gdyby taki Rockstar tworzył CB2077 to by działało na slimce
@icanifiwantto a jaka nowa gra na ps4 działa dobrze? #!$%@? exclusive - Bloodborne, tnie się jak emo nastolatka, a wyszedł dawno temu, jeszcze w pierwszej wersji się lądował 2min. Tak jak Wiedźmin, który w mieście miał dropy do 15fps a działał w 30fps. Mamy 2021 rok zaraz, a nie 2015 ¯_(ツ)_/¯