Wpis z mikrobloga

@CLONE: Powiem Ci, że to by był zajebisty pomysł biznesowo. Raczej się nie oszukuję, że Kasjo by dał radę - chociaż jakby się poświęcił boksowi przez kilka miesięcy, to nawet bym go nie skreślał - w końcu też miał zawsze zajebiste cardio, jaja, mocny cios i nienajgorszą technikę. Mogliby walczyć w rękawicach, żeby dać trochę forów Kasjowi.
  • Odpowiedz
@pesadim: Pomysl beznadziejny biznesowo.Diego to utytulowany sportowiec ktory nie ma zasiegow dla fame mma wiec by mu nie zaplacili specjalnie a tylko chyba jakies wielkie pieniadze by go przekonaly.
I zasadniczo po co taka walka?Zadnych zadym i zlej krwi by w tym nie bylo tylko sport wiec dla fame mma zupelnie odpada.
  • Odpowiedz
@vitermagerin - przeczytaj co napisałem:

Raczej się nie oszukuję, że Kasjo by dał radę

bym go nie skreślał


Z mojej wypowiedzi możesz wywnioskować, że Diego jest dla mnie zdecydowanym faworytem, ale minimalne szanse mimo wszystko dawałbym Kasjowi, który ciotą nie jest. W każdym razie przynajmniej Diego dałby mu lekcję pokory z wyzywaniem Conora czy Khabiba
  • Odpowiedz
@Baciar93: @melatonin2803: Dokładnie: brali trzy razy udział w tych samych Mistrz. Polski. Tyson odpadał w pierwszej lub drugiej rundzie. Kasjo dwa brązowe medale, do finału nie doszedł. Tylko wtedy obaj chodzili w wadze 81 kg. Dziś się troche zmieniło ;)
  • Odpowiedz