Wpis z mikrobloga

Z pracy uberek zawiózł mnie szybko do domu i cyk biegłam już odebrać paczuszki z paczkomatu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wracając cieszyłam się jak głupi do sera i cały czas chichotałam sobie pod nosem - byłam mega podekscytowana!

Mój najlepszy Mikołaj przeszedł samego siebie i jestem mu oooogroooomnie wdzięczna - dziękuje raz jeszcze @Orzeech <3

Paczucha jest w 100% dobrana idealnie i szczerze mówiąc nie spodziewałam się, że będzie tak ogromna, aż się zawstydziłam ilością i tym jak bardzo musiał postarać się mój Mikołaj, aby sprawić mi taką przyjemność!

List, który przeczytałam na samym początku sprawił, że autentycznie poleciały mi łzy, ale jego treść oczywiście pozostawię dla siebie i zachowam w szufladzie i serduszku <3 Mogę powiedzieć tylko, że mój Mikołaj to wyjątkowa osoba i mamy dużo wspólnego :)

Dalej przeszłam do rozpakowywania owiniętych starannie w piękny papier elementów:

~Słodyczami podzielę się jutro w domu z rodzinką, bo sama jadłabym je kilka miesięcy. Oczywiście w trakcie rozpakowywania paczki zjadłam już kilka cukiereczków - brzuszek jest szczęśliwy (ʘʘ)
~Akcesoria dla mojego przyszłego pieska (#corgi) są wspaniałe i mega przydatne. Widziałam je na corgisiowych grupkach na fb i mój Mikołaj specjalnie konsultował się w tej sprawie z właścicielami pieska tej rasy, co pokazuje jak bardzo mocno przyłożył się do skompletowania poszczególnych elementów! Wow! No i ten kocyk z Lajkonikami <3 Byłam kilkukrotnie w Krakowie i zajmuje ono miejsce w moim rankingu top 3 polskich miast :) Pamietam jak za pierwszym razem byłam w szoku, że smok wawelski zionie ogniem. Mam nawet fotkę jak zdziwiona pokazuje na niego palcem xD
~Akcesoria do pieczenia zostaną wykorzystane już jutro. Będę robić pralinki ( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiście do zobaczenia na #cassiopeipiecze. Co ciekawe ostatnio planowałam zakup metalowych tylek do kremu, ale mój Mikołaj mnie uprzedził :) Dzięki wałeczkowi do ciasta moja szarlotka będzie w końcu miała idealny wzór. Nie mogę się doczekać!
~No i kolczyki - moi drodzy to jest ręczna robota! Jako fanka rękodzielniczej biżuterii jestem w siódmym niebie i kolczyki musiałam ściągnąć z uszu żeby zrobić im zdjęcie z pozostałymi elementami paczki. Bliżej pokazuje je w komentarzu, są piękne i totalnie w moim guście <3

Wszystko było pięknie zapakowane i zabezpieczone folią bąbelkową - to też jest dla mnie idealny prezent, bo lubię z niej strzelać xD

Idealne zakończenie tego tygodnia pracy, jestem przeszczęśliwa i jeszcze raz dziękuje @Orzeech! Jesteś wspaniały <3

Nie mogę się doczekać aż sama wyślę paczkę mojemu odbiorcy! Mam nadzieję, że jemu sprawi ona równie wielką przyjemność, co mi moja <3

#wykopaka #pokapake
cassiopei - Z pracy uberek zawiózł mnie szybko do domu i cyk biegłam już odebrać pacz...

źródło: comment_1607727029eDvS8olcO4wDGXtGPTPQJG.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cassiopei: fajne te wykopaki. Szkoda że bananowcy nie mogą brać udziału. Ale niestety, nie będę biernie uczestniczył w tym bagnie i moderacji muszę zwrócić uwagę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@kupczyk: Brałam pierwszy raz udział i miałam ogromna frajdę! Czekam jeszcze aż będę mogła wysłać swoją paczuche ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No moderacja czasami wkurzy i człowiek się nie może pohamować - rozumiem w 100% ( )
  • Odpowiedz
@cassiopei: psiak będzie zachwycony tą matą. Wspaniała rzecz. Od razu podpowiem - polecam na nią Gerberki: mało kalorii, zdrowe i smaczne. Posmarować, na chwilę zamrozić i pies będzie miał zajęcie na dłuższą chwilę. :D
  • Odpowiedz
@cassiopei: poza tym możesz dawać jogurt naturalny, trochę masła orzechowego albo sama przygotowywać jakieś pasty. W ostateczności są pasty na te maty, ale szkoda kasy. :)
  • Odpowiedz