Wpis z mikrobloga

#wolontariat #mezczyzni Kiedyś stwierdziłem, że skoro jest #covid19 a mam "luźne" kilka godzin w tygodniu więc postanowiłem zgłosić się na wolontariat. Nic wielkiego. Góra: zakupy, wyjście z psem, rozmowa. Nieważne. Mam obecnie kilka osób którym robię zakupy. Mężczyźni jednak co do zakupów są zajebisci. Kobiety mniej ;) Przykład: byłem dziś na zakupach, listę zrobił mężczyzna 93 lata. Wszystko tak ogarnięte, że zrobię to w jednym sklepie. Dziś np lista przygotowana pod Lidl. 15min i wszystko w koszyku. Gotowe, powrót. Załatwione.
Też dzisiaj robiłem zakupy pewnej pani: lista tak ogólna, tak pokręcona, chlebek ze "swieżyzny" i żeby nie był zbyt wypieczony i obowiązkowo nie krojony ale spakowany każdy osobno, pasztetowa z tego sklepu na rogu bo tam najlepsza, śmietana 18% ale z żabki zott, itd. Masakra jakaś ;) 2h. I nie, nie skarżę się tylko potwierdza się, że mężczyźni na zakupach od razu wiedzą czego chcą . Ogólnie "Dziadek" bardzo pozytywny. Chciałbym się tak zestarzeć chociaż ruchowo "trochę" już niedomaga.
salvador5000 - #wolontariat #mezczyzni Kiedyś stwierdziłem, że skoro jest #covid19 a ...

źródło: comment_1607716458pi0ohWLsHu7QxeaV5xaUG2.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@salvador5000: a ja zawsze jak ktoś mnie podrzuca na zakupy i czeka na mnie to słyszę że szybka jestem
Zazwyczaj zostawiam w biedrze około 500-600 zł na tydzień lub dwa i zakupy zajmują mi max 30 minut ( dla 5osobowej rodziny ) o ile nie ma strasznych kolejek przy kasach :p
  • Odpowiedz
  • 8
@kukaszr hehe. No czasem muszę się konsultować przy odbiorze kartki albo przez telefon. "Dziadek" jest akurat spoko. Jak dopytuje o szczegóły to ogólnie zawsze mowi: co pan kupi będzie dobrze ;).
  • Odpowiedz
Ja nienawidzę robić zakupów i jeśli miałabym jeździć po różnych sklepach, po różne produkty to dostałabym szału. Jeśli wiem, że potrzebuje coś co będzie tylko w sklepie X, to całe zakupy robię w sklepie X, a i tak najczęściej kupuje wszystko w lidlu i tylko kosmetyki gdzie indziej i elo. Takie starsze babki mają na emeryturze za dużo czasu do zagospodarowania, to chodzą po dziesięciu sklepach, rynkach i ryneczkach bo w każdym
  • Odpowiedz