Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
niedawno wróciłem z prawie 10-letniej emigracji... i po pół roku w Polsce stwierdzam, że powrót był błędem. Jak epidemia trochę opadnie to uciekam stąd raz na zawsze, Polską rządzili, rządzą i będą rządzić osoby, którym nie zależy na tym kraju - tak to czuję. Po tych kilku miesiącach jestem tym wszystkim skrajnie wyczerpany i nie mam nadziei, że cokolwiek ulegnie zmianie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fd33d0983098c000a21ac80
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 9
  • Odpowiedz
co Ty #!$%@?, wróciłeś i w tak krótkim czasie obecna władza dała ci popalić i #!$%@?? może powód jest inny ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
co Ty #!$%@?, wróciłeś i w tak krótkim czasie obecna władza dała ci popalić i #!$%@?? może powód jest inny ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@421KM: władza jak władza, jemu pewnie chodziło o to że miał okazję wgląd jak w Polsce trzymają się koszta utrzymania czyli opłata rachunków w stosunku do zarobków. I stwierdził że to #!$%@? warte.

Ja od ponad 4 lat siedzę w UK ale wiem
  • Odpowiedz
Cóż, życie w Polsce na tle Europy nie jest łatwe, także trudno jest się po 10 latach nagle w tym odnaleźć. I czy warto?


@ImYourPastClaire: Pisząc europa masz na myśli Albanie, Kosowo, Białoruś, Wschodnią Ukrainę i Północ Włoch? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kotniepies: Masz jakiś syndrom sztokholmski czy to zwykłe wyparcie? W Europie jest 46 państw, a udało Ci się wymienić 3 kraje i jakieś ułamki z czego dwa są pod butem Rosji. Gwarantuje Ci, że OP był na emigracji w kraju przez Ciebie pominiętym.
Tak w Polsce żyje się #!$%@?, ciężko a będzie jeszcze ciężej, ceny są zachodnie, a pensje wschodnie, przeciętny człowiek nie może sobie pozwolić na nic więcej poza przetrwaniem,
  • Odpowiedz