Wpis z mikrobloga

Dzień dobry. Właśnie jestem po openingu mojej #wykopaka

Mirabelko @faramka, naprawdę jestem pod ogromnym wyrażeniem, ta paczka jest tak genialnie przemyślana i tak dobrze spersonalizowana, że czytając list i otwierając co kolejne prezenty nie mogłam przestać się uśmiechać (ʘʘ)

Najbardziej mnie urzekł plakat defqonu i skarbonka, do której mogę wrzucać pieniążki na spelnienie mojego marzenia. ʕʔ tutaj taguje #hardstyle i #hardmirko, niech widzą ten piękny prezent ()

Świąteczna czapka i skarpetki - przezajebiste. Jak zorientowałam się po chwili, że ta czapka świeci to śmiałam się jak głupi do sera. XDD

Gąbeczki do makijażu i maseczka - super trafione, nie dość, że urocze to tego dla mnie nigdy za wiele, bo jestem makijazowym maniakiem.

Kubek Paladins, będzie pite w trakcie grania z niebieskim. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Czasopismo matematyczne na pewno będzie czytane, geniuszem nie jestem - ale lubię się uczyc tej podstawowej matmy i na pewno znajdę coś tam dla siebie. ʕʔ z tego co już zaglądałam, są tam ciekawe rzeczy.

Ciastka z wróżba bardzo into meme, piękne teksty, moj brat nie wiedział o co chodzi gdy je ze mną sprawdzał, ale to trzeba być wykopkiem XD pdk

Pierniczki pyszne, generalnie to już chyba wszystkie zjadłam przed obiadem, były za dobre. XD

No i oczywiście piękna własnoręcznie robiona kartka, naprawdę doceniam takie rzeczy.

Jeszcze musze wspomnieć o zapakowaniu, naprawdę wszystko bylo starannie, pięknie zapakowane - widziałam Twój wpis na tagu, w których pokazałaś zapakowane prezenty i tak sobie pomyślałam, ale ktoś będzie mial pake fajną. A tu proszę, to ja XDD

Odpowiedź na Twój długi list będzie prywatnie. (ʘʘ)

W komentarzu wstawiam fote w czapie XDDD

#pokapake
rudaniunia - Dzień dobry. Właśnie jestem po openingu mojej #wykopaka 

Mirabelko @f...

źródło: comment_1607691548Ng18Xm76JXc9A7seM6ZNMJ.jpg

Pobierz
  • 12
@rudaniunia: ()
Jest mi niezmiernie miło czytać taką relację (ʘʘ)

Ciastka z wróżba bardzo into meme, piękne teksty, moj brat nie wiedział o co chodzi gdy je ze mną sprawdzał, ale to trzeba być wykopkiem XD pdk

Niebieski wszedł do kuchni jak robiłam ciastka, przeczytał teksty na paskach i popatrzył na mnie jak na debilkę xD

Pierniczki pyszne, generalnie to
@dzoli: dzięki. Dopiero zaczynam. Opanowałam taką choinkę i naparzam w różnych kolorach xD Wczoraj kupiłam sznurki twist to może jeszcze przed świętami zrobię coś innego - aniołka albo... choinkę ( )