Wpis z mikrobloga

Kolejny dzień z życia dziada, telefon od kierowcy, gość ewidentnie mocno zdenerwowany i roztrzęsiony. Pierwsze o czym pomyślałem, to że (nie daj boże) miał jakiś wypadek, pytam:

- Co się dzieje?
- NO BO TU TEN ZBLOKOWAŁO TEGO I NIE MOGĘ A JA NIE ROZUMIE CO TU PISZE BO TO PO NIEMIECKU.
- Spokojnie Kaziu, weź głęboki wdech, a teraz wydech i jeszcze raz, głęboki wdech, a teraz wydech. Już? Już dobrze?
- NIE MOGĘ ZAPŁACIĆ ZA PRZEJAZD W TERMINALU BO POKAZUJE ŻE KARTA NIEWAŻNA A PRZECIEŻ KARTA JEST WAŻNA BO WIDZĘ ŻE PISZE NA NIEJ ŻE DO PRZYSZŁEGO ROKU CO JA MAM ZROBIĆ TERAZ?!?!?!?!111
- Kaziu proszę uspokój się, Twoje nerwy do niczego dobrego nie doprowadzą. Nic się nie dzieje, jesteś bezpieczny. Włóż kartę jeszcze raz do terminala, ale odwrotnie niż za pierwszym razem.
- KURRRRRRRRRRR ZA KOGO TY MNIE MASZ JA 20 LAT JEŻDŻE KURRRRRRRR W PEKAESIE ROBIŁEM TO TOBIE MLEKO POD NOSEM KAPAŁO KURRRRRRRRRRRRR.
- Kazimierz, włóż proszę kartę jeszcze raz do terminala, ale odwrotnie niż za pierwszym razem.
- DOBRA POSZŁO, NARAZIE.

#bekaztransa #zycietruckera
  • 20
  • Odpowiedz
@Cointreau: @xspeditor: CamScanner- tego używam sam w biurze zamiast zwykłego skanera, bo mi to idzie szybciej. Będę musiał się zorientować jak wyglądają sprawy z licencją/ pełną wersją i może poinstaluję na autach.
  • Odpowiedz
@Neq: a tam, fajere trzyma git i o to chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°). Gdybym się miał z każdym żegnać po takim czymś to sam bym został, dzień jak codzień ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bakys: pracuje w dziale który w korpo odpowiada za organizowanie różnych serwisów, przeglądów itp, wpis mi przypomniał jak jeden praktykant wysłał zgłoszenie, że fotel ma uszkodzony. W ciemno nie będę wzywał serwisu to podbiłem do niego sprawdzić co się dzieje. Fotel się nie chciał podnosić. Powody były dwa jednocześnie: 1. Siedział na nim. 2. Naciskał nie tę wajchę. Trochę mi się go szkoda zrobiło gdy spalił buraka jak przy wszystkich
  • Odpowiedz