Wpis z mikrobloga

@Blezio2: nie? Oglądnij angryjoe a nie #!$%@? i wymyslasz argumenty z dupy kilka krzykaczy sie znalazło co miało problem z tym ale problemy ta gra ma inne, materiał powyżej.
@lyman11: Piszesz takie rzeczy jakby AJ albo inni ludzie z którymi się zgadzasz mieli monopol na racje i jeszcze kasujesz komentarze z innymi argumentami. To że tobie się nie podoba i boli cię że inni są zachwyceni to tylko twój problem.
@Rakess: ciebie tez boli ze mi sie nie pdooba xD
kasuje bo byly wulgarne i obrazliwe co mma wrzucic 50 filmow z yt ktore argumentuja gre? Wolalem jeden dosadny i dobrxr punktujacy
@lyman11: Boli mnie tylko to że nie rozumiesz że każdy może mieć swoje zdanie, ludzie głosowali na tę grę bo im się podobała. To że ktoś mówi inaczej i są tego "DOWODY" na yt to niczego nie zmienia.
@Rakess: A mnie boli że ty też nie rozumiesz ze też mam swoje zdanie i chcesz mi wcisnać swoje xD Nie widzisz hipokryzji u siebie? Podoba ci się gra użyj argumentu która ma mnie przekonać do tego jedyne co robisz to mnie "atakujesz" myśląc że w ten sposób zmienisz moje zdanie. TLOU1 ukończyłem 9 razy, TLOU2 oceniam na 6/10. To jest dobra gra ale nie zasługuje na GOTY.
Best racing game
@lyman11: Widzę że mnie źle zrozumiałeś, nie chce zmieniać twojej opini. Chciałem zaznaczyć tylko że dla ciebie gra nie zasługuje na jakąś tam nagrodę, która przyznawana jest przez media, czy graczy. Z czego można zobaczyć że dużej części ludzi grający w ten tytuł nie przeszkadzały jakieś tam elementy aby oddać na nią swój głos.

PS. ja nawet nie grałem w żadną część. 2 zobaczyłem na yt na przyspieszeniu u gościa który