Wpis z mikrobloga

@Ciostko69:

Jedynie co mi się w życiu wyszło to najlepszy na świecie #niebieskipasek..
Przytuli, po śmieje się ze mnie, podokucza, poopowiada mi o grze czy o autach, nauczy mnie czegoś nowego w różnych dziedzinach, zrobi dobre jedzonko, wspiera jak nikt inny, wysłucha mnie, porozmawia, przywozi mi słodkie czy picie w nocy, gdy trzeba zleje mi dupe za wredote XD, poopowiada mi o programowaniu a potem wysł#!$%@? tylko pytań, zrobi najlepsza herbatkę na ziemi, ma dużo cierpliwości do tłumaczenia na różne tematy bo jestem ciekawska , mogę grzać na nim stópki, dba o mnie jak nikt inny...
I milion samych pozytywnych rzeczy..
Najważniejszy na świecie <3
Cieszę się że go mam..

#pamietnik #zwazki

  • 27
@dzapanisko: czuję że bardzo jesteś bardzo ale to bardzo zawiedziony swoim życiem miłosnym że tak czarne scenariusze komuś piszesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A ja Tobie życzę szczęścia ()
@Ciostko69: Nie tylko mój, większość tych okrętów tonie. Mam takiego kolegę, który był wyjątkiem. Miał "idealny" związek, kochali się na zabój. Aż się rzygać chciało, jak się z nimi przebywało. Każdy z otoczenia przytaczał ich przykład, jako dowód, że miłość istnieje. I co? 12 lat, ta sielanka potrwała, z czego ostatni rok to piekło i poszło na dno "wielka miłość".
@Ciostko69: Ty lepiej trzymaj takie informację dla siebie. Jeśli on taki wartościowy to może zostać skradziony.

Jakiejś kolekcjonerce możesz wejść na ambicję. ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)