Wpis z mikrobloga

Największa beka z tych, którzy bronią CDPR bo "10 letnie konsole są za stare na taki tytuł". Grałem w RDR2 na podstawowym ps4 i tylko w Saint Denis zdarzały się mocno zauważalne dropy fps. Przecież #cyberpunk2077 był tworzony z myślą o poprzedniej generacji, więc takie gadanie, że ps4/x1 są za słabe na POTĘŻNĄ GRĘ jest żenujące ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gry #ps4 #ps5 #xboxone
  • 31
  • Odpowiedz
@Norbercikk: ja się wstrzymałem z zakupem, bo liczę że jednak ci redsi mają mózgi i z optymalizują jakoś tą grę by była grywalna. Niech jest jak jest graficznie, ale chociaż tą stałą 30.
  • Odpowiedz
Grałem w RDR2 na podstawowym ps4 i tylko w Saint Denis zdarzały się mocno zauważalne dropy fps


@Zdziszko: nie chce nic mówić, ale w rdr2 większość świata to pustkowia ( ͡° ͜ʖ ͡°) A Saint Denis nijak ma się do NightCity. W cyberpunk jak wyjedziesz z night city to tez fps ida w górę
  • Odpowiedz
@Zdziszko: chcesz powiedzieć, że złożonością miasta Los Santos jest porównywalne z Night City? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Srogie piguły. Rozumiem wasze rozgoryczenie stanem optymalizacji, ale nie róbmy #!$%@? z logiki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pomijam już fakt, że gra od 7 lat jest rozwijana i tez miała swoje problemy zarówno na konsolach jak i pc
  • Odpowiedz
@Goronco: Gra miała mieć pierwotną premierę na długo przed oficjalnymi zapowiedziami nowej generacji, więc nie #!$%@?, że nie była tworzona z myślą o ps4/x1 bo ile osób posiada nowe konsole teraz?
  • Odpowiedz
@Zdziszko: ale do tego zmierzam. Night City ma dużo większa złożoność. Jedyna różnica jest tak, że saint dennis w rdr2 jest częścia rozgrywki i jakos zniesiesz chwilowe problemy. Night City to core rozgrywki w zasadzie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@asdfghjkl: Ty robisz #!$%@?ę z logiki twierdząc, że cyberpunk to jakieś technologiczne cudo i wymaga komputera kwantowego żeby działać w 30 fps. Ja tylko podałem przykład gry AAA z otwartym światem, w którą można spokojnie pograć na ps4.
  • Odpowiedz