Wpis z mikrobloga

Dobra finalnie, również się pochwalę. Wziąłem za pobraniem, bo nie byłem pewien zestawu bundle, ale overall jak sprzedam all to za konsolkę będzie jakieś 2600-2800 (zostawiam ją sobię), no nie jest to sukces roku, ale i tak czuję się wygrany xD. Wstrzymam się jeszcze do 15 grudnia, bo może uda się dorwać golasa i wtedy Panom z RTV oddam sprzęt. Tym, którzy jeszcze polują życzę powodzenia.

Info dla dociekliwych zamówienie z 13:30, opcja zapłaty (przy odbiorze), dostałem SMS proszącego o wybranie terminu, mogłem wybrać termin. Innych statusów nie miałem.
#ps5
haiq - Dobra finalnie, również się pochwalę. Wziąłem za pobraniem, bo nie byłem pewie...

źródło: comment_1607626080wkwDVoZ6R8SMVujutWCL0R.jpg

Pobierz
  • 8
Śmieszne jest to, że euro faktycznie te konsolki miało na stanie, a niektórzy ludzie co wzięli z Media nadal czekają. Współczuję :<
@barto125:
No Barto, nie powiem zrobiłeś mi trochę nadzieję, ale myślę że RTV po prostu chciało tutaj zrobić biznes. Z drugiej strony nie każdy pewnie będzie chciał zwracać sprzęt, więc kto wie. Dzięki za info :)
@barto125:
Rozumiem o co chodzi, w końcu rachunek tjb. kupił all osobno, kwestia czy będzie jedna pozycja na fakturze czy kilka. Po prostu nie pomyślałem, że może być kilka. Tak czy siak, dziękuję Ci za info :)