Wpis z mikrobloga

@Typeria: Kubiszyn w normalnej walce i w większym ringu byłby zdecydowanym faworytem gdzie kurs byłby w okolicach 1.1. Facet technicznie jest o niebo lepszy od tego Tysona ale tutaj mniejszy ring, brak rękawic i jeszcze do tego zmiana zasad ze nie mozna przyklęknąć powodują, że Tyson jest faworytem, chociaż według mnie jeżeli Kubiszyn przetrwa 2 rundy to wygra tą walkę, im dalej w las tym lepiej dla niego
@Thomas2324: Czy rzeczywiście zaledwie 1,10 to nie wiem, ale na pewno znacznie niższe niż są obecnie. Też myślę, że Kubiszyn przetrwa start, a później doświadczenie i technika zrobią swoje. Chociaż nie ma co się oszukiwać - to jest 50/50 i jedna czysta bomba Kuźmy kończy walkę
@Typeria: Z tym 1.1 to moje przewidywanie ile mogliby ustawić bukmacherzy, ale na pewno zdecydowanym faworytem byłby Kubiszyn w takich warunkach. Jednak w gromdzie są inne warunki, jednak mimo to uważam, że nieznacznie faworytem jest kubiszyn ale jest blisko i to rzeczywiście takie 50/50. Zobaczymy jak podatny jest Tason na rozcięcia bo przecież jednym ciosem Kubiszyn odmienił walkę w finale i rozciął mocno swojego rywala przez co musiał tamten sie podać.