Wpis z mikrobloga

Mircy orientuje się ktoś jak działa odbiór zamówienia w #glovo z #biedronka w #krakow? Zamówiłem wczoraj trochę rzeczy na dzisiaj, a dzisiaj dostaję info, że "sklep zostanie zaraz zamknięty". Zamawiam na kolanie to samo znowu, trafia dokładnie do tego samego sklepu i zostaje dowiezione. Przy okazji do tego drugiego zamówienia zostaje doliczona opłata 2.49zł za "złą pogodę".
Ktoś ma pomysł dlaczego pierwsze zostało olane?
Dodam, że jako alternatywę zamierzam przetestować #everli, jak kogoś interesuje jak wygląda zamówienie u nich to dajcie znać, opiszę w okolicach poniedziałku.
  • 5
@BrzydalGruby: Nie chodzi o to 2.49zł, tylko o fakt, że ktoś olał sobie moje zamówienie. Tak warte dla kuriera jest 2.50? Akurat to mój różowy pasek zamawiał i był napiwek 2zł dorzucony, więc różnica 50gr. Kto tak robi?
@Naoto: jak zamówiłeś wczoraj przed zamknięciem to możliwe że ,pracownik sklepu odrzucił to zamówienie na terminalu glovo,lub je porostu wyłączył,często tak robią w sklepach.
Zamówiłem wczoraj trochę rzeczy na dzisiaj

@Login358: zaznaczyłem, że to było zamówienie na dziś, złożone wczoraj. Odrzucone zostało dzisiaj o 12, bo na wtedy była zaplanowana realizacja zamówienia.
@Naoto: może było to zamówienie typu 50x woda 1.5l bo i takie bywają,wtedy żaden kurier nie chce tego wziąć i przekierowują je między sobą aż zostaje w sklepie,wtedy chyba zamówienie jest anulowane.Chyba że jakiś błąd aplikacji i tyle.Glovo akurat ma z tym duże problemy i tracą wielu klientów.W Everli kurier sam robi zakupy,aplikacja narzuca mu kontakt z klientem w czasie zakupów i tzw konsultacje co do produktów w przypadku gdy czegoś