Wpis z mikrobloga

@xandra: Nawet jakby mieli 95%, to by był spadek. Ludzie realizują zyski. Miałem w tym kasę blisko 5 lat, a pewnie byli tacy co siedzieli dłużej. Teraz trzeba czekać na osadzenie się kursu przy jakiejś w miarę sensownej ceny i można grać pod wyniki i przyszłe poprawki, no a potem kolejne Wiesławy.
Teraz to jest łapanie spadających noży.
  • Odpowiedz
Tylko od tamtego momentu wyłącznie rosło xD


@xandra: co? przecież nawet w tak małej skali widać, że premiera W3 pociągnęła za sobą spadki.
  • Odpowiedz
@xandra: Po prostu jest dobieranie akcji aktualnie na frajerach co panikują...prześledź ostatnie miesiące i wynika z nich że kurs regularnie wzrasta i spada w przedziale 350-450...może dzisiaj spadnie do 300 a może w q1 2021 wejdzie na 500...tak działa giełda
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@niestrollowany_w_38_walkach: Ja się bardziej kieruje czy na coś jest hype czy nie ma. Patrzę na wskaźniki i produkty, co by jakiegoś krzaka nie kupić, ale głównie skupiam się na tym czy jest coś pod co będą kupować ludzie. Bawiłem się w fajne fundamentalnie spółki na GPW, których miesiącami prawie nikt nie widział, bo nie były głośne, więc nieco zmieniłem taktykę. CD Projekt, to bańka napompowana przez słabość GPW i duże
  • Odpowiedz