Wpis z mikrobloga

@Oo-oO zmień na perfumy. Może dodaj pole pojemność? Słownik z perfumami (mogę podrzucić stan z końca października) możliwy do wykorzystania.
Formularz z polami pionowymi był by przejrzystszy. Może automatyczne dodawanie wpisu na Mirko?
@Oo-oO: spoko opcja, sam myślałem o czymś takim by ułatwić szukanie odlewek .. Później dobrze gdyby pojawiła się opcja dodania kilku poszukiwanych zapachów i by pokazało najpierw użytkowników którzy oferują najwięcej z nich..
via Android
  • 0
@Pat6er w takim razie proponuje pull requesta :) @emitar fakt. Dzieki za listę, ale 30MB danych json to raczej nie jest cos co moze byc jako select na stronie. Pewnie da sie to zredukowac do 1-2MB ale póki co nie bardzo mam na to czas
@Pat6er: @emitar: tak w ogóle to lepszym rozwiązaniem było by wyświetlanie wpisów z tagu rozbiórka, gdzie ktoś coś sprzedaje z wyszukiwarką. Bo sama strona się nie przyjmie, komu będzie chciało się dodawać wpis na mirko i jeszcze na stronie?
Chwilę się bawiłem, ale pewnie trzeba było by uderzyć w jakieś ML albo bardzo dobre wyrażenia regularne do wyłapywania wpisów, tylko, gdy ktoś sprzedaje.
emitar - @Pat6er: @emitar: tak w ogóle to lepszym rozwiązaniem było by wyświetlanie w...

źródło: comment_16075963383CUaagxTZkT3RJq7USN7D3.jpg

Pobierz