Wpis z mikrobloga

  • 3
@elf_pszeniczny ja jakoś widzę. Poza tym wystarczy podejść bliżej jeśli ktoś ma problem ze wzrokiem. Nie jest ważne z jak daleka ktoś to dostrzeże - chodzi o to żeby przestał szarpać za klamkę bez potrzeby.
  • Odpowiedz
@shitman6: ludziom można wmówić, że dwutysiącletni żydowski bóg zombie chodził po wodzie oraz wskrzeszał ludzi i w to bezgranicznie uwierzą, ale jak zobaczą że toaleta jest zajęta to ni #!$%@? i muszą szarpnąć żeby sprawdzić czy aby na pewno
  • Odpowiedz
@shitman6:

Rozkminialem ten problem jak miałem 14 lat, gdy jeszcze nie miałem problemów.
I generalnie o ile pamiętam to doszedłem do wniosku, ze sprawa jest beznadziejna, bo nawet jeśli obowiązywałby jakiś jednolity standard ( taki standard nie istnieje), jaka pozycja oznacza closed a jaka open, to Zbyszek z tadziem podczas montażu mogą to odwrotnie zamontować i całą standaryzację hooj strzeli, a pracownicy są zbyt leniwi, by rozmyślać po wejściu do kibla,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@giocarte: ale... To właśnie jest standaryzacja. XD kreska pozioma oznacza nie wchodzić. Np znak drogowy b2. Pozioma kreska. To samo b32. Bo kojarzy się jednoznacznie. Tylko ludzie nie ogarniają tego po kilkunastogodzinnym kursie na drodze, a co dopiero bez żadnego kursu w kiblu. XD #!$%@? zwierzęta.
  • Odpowiedz
@WhiteRower:
Właśnie ta standaryzacja nie działa w tym przypadku, bo Zbyszek z Tadziem odwrotnie zamontują, już pisałem. Ludzie o tym wiedzą, że monterzy różnie montują, więc nie zwracają na to uwagi, bo to jest zdradliwe. W jednym kiblu majstry zamontują tak, w innym odwrotnie. Niestety.
Gwarantuję ci, że ten sam facet, który na drodze respektuje znak stopu, w kiblu nie respektuje tego czegos. Ma to chyba coś wspólnego z tym, że
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@giocarte: ale #!$%@?, w kiblu nie idziesz 130km/h a jak masz problem z zauważeniem tego to polecam się wybrać do okulisty. XD
Dwa, z tego co sobie googlnąłem, to żeby zamontować to na odwrót musisz zrobić to z premedytacją, to jest gotowy zestaw którego nie montuje się śrubka po śrubce. Więc twój Zdzichu nie ma tu nic do gadania.

I ma to coś wspólnego z tym, że znak stopu nie jest
  • Odpowiedz
@WhiteRower:

żeby zamontować to na odwrót musisz zrobić to z premedytacją,


No brawo. Właśnie odkryles, że Zbyszek z Tadziem robią to celowo, bo myślą, że tak jest dobrze. ( Panie, ja to od 20 lat tak montuje i nikt się nie skarżył).

w kiblu nie idziesz 130km/h


Yyyy pokaż mi drogę, gdzie na ograniczeniu do 130 nastepuje znak stopu. Podpowiem- taka droga nie istnieje i istnieć nie może. Więc to ty
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@giocarte: dorabiasz ideologię, że celowo źle montują. XD ja się jeszcze nie spotkałem.
Dwa, nie mówiłem nigdzie o znaku stop, tylko ogólnie znakach, znowu sobie coś dopowiadasz.
Trzy - to jest doskonale widoczne, sam zwracam na to uwagę - polecam okulistę.
Cztery - nie wytłumaczyłeś tego cytatu o 90°.
  • Odpowiedz