Wpis z mikrobloga

Oglądam stream z gry, praktycznie pierwszy raz na oczy widzę gameplay itp. Co mnie zachwyciło to... muzyka. Dobrze skomponowana, idealnie dopasowana do wydarzeń (jak na razie obejrzałem pół godziny gameplayu) itp.

A najlepsze jest to, że przed chwilą chłop powiedział, że gra w trybie streamerskim, czyli z podmienioną muzyką, żeby nie było copyrightstrike'ów. Tym bardziej szok :O
#cyberpunk2077
  • 7
  • Odpowiedz
  • 2
@Czarendze1r Nic mi nie wiadomo o "wałkowaniu" motywu z W1 a tych pieśni było raptem kilka, co zresztą nie jest przecież czymś złym. Ponadto dotarło do szerszej publiki więc tym bardziej na plus.
  • Odpowiedz
@Ademu: Dotarło do szerszej publiki bo sama gra to zrobiła. Nie mówię że jest to zły soundtrack, bo na pewno nie, ale za sukces odpowiada raczej zespół Percival. A najlepsze kawałki to właśnie nie oryginalne kompozycje, jak Fields of ard Skellige, czy Bonnie at morn. Tak uwielbiany utwór "Kaer Morhen" To przecież wałkowanie w kółko motywu z Wieśka 1. Moim zdaniem dużo więcej zrobił Skorupa, ale jako że pierwszy Wiesiek nie
  • Odpowiedz