Wpis z mikrobloga

Yerba Mate Verde to najpopularniejsza #yerbamate na allegro. Jak ludzie mogą to pić? Robiłem ze 4 próby, bo sobie myślałem, że może źle trafiłem, ale to jest tak wstrętne, śmierdzące jakimś chińskim plastikiem i tak mało wyraziste, że aż mnie wzdryga jak sobie ten produkt przypomina. Cena to jednak potrafi zdziałać cuda na kubki smakowe Polaka xD
#yerbamate #oswiadczenie
  • 5
@chosenon3: Ma bardzo ładne opakowanie i ciekawe dodatki, i to działa na ludzi zaczynających swoją przygodę z yerbą.
Jeśli ktoś to kupuje żeby spróbować, i żeby się zachęcić do picia yerby jakimś delikatniejszym smakiem niż mocno pylasta paragwajska to ja to rozumiem, ale jak ktoś codziennie pije taki brazylijski syf przez długi czas to źle.
: Ładnym to bym go nie nazwał, ale praktyczne jest faktycznie.


@chosenon3: Ładny design, na opakowaniu wypisane po angielsku różne zalety jak Delicate flavour, vegan itd. i ludzi to zachęca. Verde Mate, Guarani itd. to typowe yerby nastawione na Amerykanów i Europejczyków.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chosenon3: Tak jak z tanią whisky, jest pijalna to ludzie kupują. Plastiku tam nie czuje, ale są zdecydowanie przearomatyzowane w większości, taki ziołowoowocowy napar na bazie yerby.