Wpis z mikrobloga

I ja dołączam do grona osób czekających na jutrzejszy #cyberpunk2077

Miałem lekki dylemat w jakim języku ściągać grę, ale jakoś sobie nie wyobrażam angielskojęzycznego miasta na zachodzie gdzie ludzie mówią po polsku... coś by mi cały czas nie pasowało. A Wy Mirki jaki język wybieracie i dlaczego? (Ci co nie czują się komfortowo grając w innym języku to wiadomo)
  • 8
  • Odpowiedz
@kabelodneta: Grałem po polsku i nie narzekałem. Dobrze jest mimo wszystko słyszeć język, który się słyszało od urodzenia. A trzeba pamiętać, że wciąż usłyszy się taki hiszpański czy rosyjski w oryginale.
  • Odpowiedz
  • 1
@kabelodneta angielski, polski mi się wydawał sztuczny praktycznie w każdej grze w którą grałem, a sporo tego było. Jednym z wyjątków był ofc wiedźmin 3, gdzie geralt brzmiał jak Batman w angielskiej wersji.
  • Odpowiedz
@NiewzruszonaMasa: przy włączaniu pobierania się wybiera. Wydaje mi się, że powinno dać się potem zmienić język (w W3 się ściągało paczkę językową o ile się nie mylę). A przynajmniej mam taką nadzieję, bo chciałbym spróbować obu wersji (np. przy przejściu gry jeszcze raz inną postacią)

@Cybher1: a to nie jest Kalifornia?;)

@wragx: jasne, jest dla nas naturalny... chociaż z drugiej strony mieszkam w anglojęzycznym kraju 5
  • Odpowiedz