Wpis z mikrobloga

Cześć, chciałbym w końcu wymienić wysłużony iphone 7 na jakiś nowy telefon - ceny iphone po premierze X mnie zniechęcają mocno, a SE 2020 ma mankamenty które skreślają dla mnie ten telefon jednak.

Dlatego myśle o jakimś telefonie z androidem. Zależy mi na płynności działania, dobrej baterii (zebym nie musial sie martwic ze po 5h na LTE mi telefon pada), oraz dobremu aparatowi - chociaż dla mnie wszystko co będzie robic lepsze zdjecia niż iphone 7 już jest plusem.

Myśle nad czymś w abonamencie, jakiś samsung a51 lub a41. Ew. a71 jeszcze - chociaż to już nieco wyższa półka cenowa. Jakiś Xiaomi i Oppo trochę się boje.

Co polecacie?

#telefony #smartfon #android #samsung #pytanie
  • 8
@KromkaMistrz sprawdź sobie Oneplusa 6/6T a jeszcze lepiej 7 masz czystego androida który dziala bez jakiegokolwiek zająknięcia + topowe podzespoły, jeżeli chodzi o procesor itd aparat trochę gorzej ale jednak od iPhone'a 7 będą lepsze na pewno
@KromkaMistrz: wymienione przez ciebie telefony będę w najlepszym wypadku jedynie podobne wydajnościowo jak iphone 7, poza większym ekranem i lepszą baterią niczego nie zyskasz.
Jeśli dobrze ci z ios to polecam dołożyć do xr, będziesz mieć lepszy aparat niż w 7, bardzo dobrą baterię, a jeśli koniecznie chcesz androida to Pixel 4a będzie chyba najlepszy.