Wpis z mikrobloga

Eh i Wij strolował całą metę. SK miało być przepotężne a tu głodne potworki (wreszcie silne! ) z wijem zdominowały kompletnie grę. Naprawdę wszystcy tym musza teraz grać? Jeszcze deck diabelnie silny w rękach ogarniętego gracza.
Jedyny sposób na przeciwnika to jakimś cudem wygrac R1 i bleedować R2 aż się z pożerania wypstryka, albo popełni błąd i zostawi mendę na stole, wtedy scirocco i trzeba liczyć że może wygra się R3 z kartą deficytu ;)

Czas złożyć jakąś kontrę i radować oczy bólem widzów Freddiego ;)
#gwint
  • 7
Jeszcze deck diabelnie silny w rękach ogarniętego gracza


@Franzowaty: a co to znaczy ogarniętego gracza? Przecież skomplikowanie grania Wija jest takie samo jak granie Gernichory, a mianowicie: play the fruit ayaya, eat the fruit ayaya :P
Jak chcesz bleedować Wija w R2 jak to właśnie Wij chce grać wszystkie trzy rundy?! No chyba, że grasz Lockdown.
@jombsik: a widzisz, odswierzylem sobie deck uzurpatora na poczatku sezonu i dwa razy juz wyblidowałem wija ;) bez lidera ciezej jest wija w R2 grac.
Co do ogarnietych graczy, wierz mi ze wielu graczy na ladderze nie wiedzialo jak grac wokol locka czy scirocco ;)
Niby taki foolproof deck ale troszeczke jednak trzeba myslec ;)
@Franzowaty: Znalazłem talię NG która o dziwo kontruje Wija, a przy okazji coś tam jeszcze wygrywa na inne frakcje, nie jest jakaś super mocarna, ale dużo kontroli a na krótkie R3 jest Kolgrim wchodzący za 10+.