Wpis z mikrobloga

@GienekZFabrykiOkienek Poprzedni telefon zakupiłem prawię 1,5 roku temu, więc to nie jest chyba jakiś mega krótki czas na wymianę telefonu.

@villager Czyli, jeśli dalej będę mieszkał z dziewczyną do czasu kontroli do wszystko git? Z drugiej strony przecież nie mam obowiązku trzymania zepsutego sprzętu. Jeśli powiem, że go zgubiłem, albo zepsuł mi się i go wyrzuciłem? Sprzedawać nie mam zamiaru, więc nie będę miał żadnych podejrzanych wpływów na koncie.
  • Odpowiedz
@deadpatelniak: nikogo nie obchodzi jak dawno nie zmieniałeś telefonu tylko czy ten odliczony jest używany w ramach działalności firmy

jeszcze nie słyszałem żeby kogoś tak kontrolowali, ale jak już US postanowi sprawdzić akurat to, to raczej pokazanie aparatu z odległości nie wystarczy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Czyli, jeśli dalej będę mieszkał z dziewczyną do czasu kontroli do wszystko git? Z drugiej strony przecież nie mam obowiązku trzymania zepsutego sprzętu. Jeśli powiem, że go zgubiłem, albo zepsuł mi się i go wyrzuciłem? Sprzedawać nie mam zamiaru, więc nie będę miał żadnych podejrzanych wpływów na koncie.


@deadpatelniak: Ziom, ludzie kręcą karuzele VATowe na miliony złotych a ty się martwisz czy możesz telefon wziąć na firmę xD W najgorszym razie
  • Odpowiedz
@deadpatelniak: przynajmniej raz w roku kupuje 1-2 telefony na firmę, i się tym specjalnie nie przejmuje, tylko że ja mam faktury przychodowe za programowanie aplikacji mobilnych i wszystkie te telefony gdzieś leżą w domu, nawet te nie sprawne. To od strony księgowej.
Natomiast od strony logiki, to kto normalny dziewczynie telefon kupuje. Rozumiem żonie, ale dziewczynie ;)
  • Odpowiedz