Wpis z mikrobloga

Dariusz Rosiak (podcast Raport o stanie świata, dawniej #trojka) został dziennikarzem roku 2020.


@jaroty: zasłużenie. Zacny podcast.

Jeden minus to jak się to ogląda na YT to 10% podcastu to pucowanie się samemu nad sobą i dziękowanie za wsparcie. Bez https://sponsor.ajay.app/ nie da się tego słuchać
  • Odpowiedz
@Morf: Co ty gadasz? Jest tylko jedno wejście z podziękowania, które na YT łatwo można pominąć, bo są zaznaczone rozdziały. Trwa to 3 minuty, czyli nie żadne 10 procent, a jakieś 2. Jednak z szacunku można jakoś to wytrzymać. Ludzie płacą za to, żebyś mógł sobie słuchać za darmo.
  • Odpowiedz
to zamiast reklam, "dopieszczenie" tych placacych najwiecej. Dla mnie jest to w porzadku i lepsze niz reklamy na grzybice pochwy.


Dopieszczenie? Jak płacę za treść to liczę że nie będę musiał słuchać "daj suba! daj lajeczka! dzięki za wsparcie!" i tekstu czego właściwie słucham za każdym razem na starcie (

Ludzie płacą za to, żebyś mógł sobie słuchać za darmo.


@Kaczus2B: Po czym wnosisz że ja nie płacę? Najwygodniej mi się
  • Odpowiedz
@Morf: jesli dyskutujesz sam ze soba, to sorki, chyba ze cos zle pokleiles. Jak napisalem, mi nie przeszkadzaJest chwila na odprezenie, szczegolnie w sobotnim. Wiem zawsze moge zastopowac, ale jak sluham to mi sie zazwyczaj nie chce :)

Dodatkowo informacje o takiej gratyfikacji masz na stronie patronite. Od 500+zl
  • Odpowiedz