Wpis z mikrobloga

Fabrizio Romano twierdzi, że Arsenal rozmawia z leniwym Szoboszlaiem od tygodni, w tym tygodniu, po meczu ligi mistrzów ma podjąć decyzję. Innym zainteresowanym jego usługami i najbardziej zaawansowany w negocjacjach jest Redbull Lipsk, kolejny, który z nim rozmawia to Milan.

--------Szoboszlai-------Partey
---------------------Elneny

Jeżeli z nim się nie uda to wrócą do Aouara, który nie jest zbyt chętny do opuszczenia Lyonu w zimie, tak jak Aulas, który lecie był w stanie się zgodzić na 50 mln €. Ciężkie też będzie przekonanie samego piłkarza, gdyż Juventus i PSG grające w Lidze Mistrzów są zainteresowane pozyskaniem go w lecie. Buendia jest dalej na liście.

Eriksen został zaoferowany wielu klubom, ale póki co Arsenal nie jest nim zainteresowany. No przynajmniej do czasu aż nie uda im się z trójką wyżej.

Mówił też, że Mesut Ozil chce odejść, ale sytuacja w styczniu jest skomplikowana przez wysoką tygodniówkę, którą niezbyt chce obniżyć.

Pozycja Artety w klubie w tej chwili nie jest zagrożona i klub nie wywiera na nim presji, Ornstein, Romano i reszta.

Saliba wyleciał dzisiaj z czerwoną kartką w meczu U21,zagrał w nim również Martinelli, Arsenal kończył spotkanie w 9-tkę i przegrał ten mecz 3-0.
#arsenal
Pustulka - Fabrizio Romano twierdzi, że Arsenal rozmawia z leniwym Szoboszlaiem od ty...

źródło: comment_1607459967cg5CcrVVTLSkeqcXKpXiuu.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pustulka: Ciekawi mnie podejście Eriksena. Czy chciałby się odbudować i udowodnić swoją markę, czy nie.
Pytanie ile by kosztował.

Szabo umiejętnościami i grą mi się podobał, ale nie jesteś jedyny który pisze, że to zaangażowanie z poziomem Ozila.

Bardziej mi się podobały już plotki o Buendia i de Paul.
  • Odpowiedz