Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, szanownym Mireczkom i Mirabelkom, ostatnio udało mi się zamówić ps5 z Amazona po wpisie jakiegoś mirasa. Jakby jeszcze ktoś coś takiego widział to będę wdzięczny za podzielenie się info.
#ps5
  • 15
@Mazurskimazur: Mam gdzieś twojego digitala , bo kupiłem W MM za normalną cenę i czekam na przesyłkę. Daj innym kupić za normalną cenę i przestań januszować . Sam pisałeś że swoją masz za darmo już więc wystarczy
@Neneszo: mordeczko masz trochę to chcesz więcej, odejście jest praktycznie od ręki nawet bez wysyłania. Jak ty nie lubisz zarabiać to daj robić to innym, każdy ma takie samo prawo i strony do zakupu.


@Mazurskimazur: Ale ty nie zarabiasz, ty jesteś pazernym Januszem XD Idź do normalnej pracy jak ci hajsu brakuje
@AnMarie: spokojna twoja. Robota póki co jest i jakoś tam się wiedzie. Życie jest takie że trzeba wykorzystywać momenty i takie się właśnie nadarzają. Rozumiem że ty byś sprzedawał po sklepowej cenie jakbyś na premierę zaryzykował i zamówił parę szt więcej??


@Mazurskimazur: Owszem. Powiem więcej, nawet dogadałam się już z ludźmi, że jakbym miala konsole z RTV AGD czy xkomu to mogę od ręki im po normalnej cenie odstąpić gdyby