Wpis z mikrobloga

W mojej opinii najbardziej przehajpowany dziennikarz piłkarski w Polsce.
Dlaczego?
Zawsze wali jakimiś ogólnikami, bardzo często nie wnosi nic merytorycznego do rozmowy i według mnie ma małą wiedzę nt. teraźniejszej piłki. Kiedyś pewnie był bardziej pochłonięty praca dziennikarska i traktował to jako swoją pasję - dziś to tylko praca i okazja na pokazanie się.
A odcinek z opisem taktyki Polski, albo wczorajsze losowanie i nie zwrócenie uwagi Stanowi to xD

Mam wrażenie, że kiedyś rzetelniej podchodził do dziennikarstwa. Ale może to tylko moja opinia, która nie ma w ogóle pokrycia i się z nią w ogóle nie zgadzacie.

Zapraszam do kulturalnej dyskusji

#kanalsportowy #pilkanozna #sport #dziennikarstwo
M.....r - W mojej opinii najbardziej przehajpowany dziennikarz piłkarski w Polsce. 
...

źródło: comment_160743716248oACUjn5acDvY7yt8yMu5.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@Mikstolar: przecież większość obecnych (tych najpopularniejszych) dziennikarzy nie ma dużej wiedzy na temat dzisiejszej piłki i nie wnosi nic merytorycznego. Hajto, Borek, już nawet szkoda wspominać, ale jednak trzeba - Szpakowski itd. Jadą na tym, że ludzie ich znają i są przyzwyczajeni i już ich lubią po prostu słuchać, nawet jak nic ciekawego nie mówią
  • Odpowiedz
@Cinkito: no to swoją drogą, ale wydaje mi się, że z Borka robi się nie wiadomo kogo, według mnie niesłusznie. Ja bardzo lubię Pana Cwiąkałe (choć nie oglądał LaLiga) no i pana Rokuszewskiego, chyba najlepszego dziennikarza nt. polskiej ekstraklasy. Widać, że lubi to co robi i sprawia mu to przyjemność
  • Odpowiedz
@Mikstolar: ja lubię komentatorów od Premier League, Nahorny i Twarowski to chyba komentują? Borek się mocno wypromował też na KSW w ostatnich latach. Moim zdaniem on i tak jest OK w porównianiu do Hajty, ale nie jest jakiś wybitny.
  • Odpowiedz
@Mikstolar:
Nie szukam ludzi, którzy będą mnie utwierdzać w moich poglądach, ale Twój wpis to jakbym czytał od A do Z swoja opinie.
Mnie język Borka nie powala, to taka typowa Żewłakowszczyzna, czyli język wzniosły, nadęty, sztuczny, mało swobodny.
Takie mam wrażenie, że w Borku z miesiąca na miesiąc coraz mniej pasji, a coraz więcej celebryctwa.
  • Odpowiedz
@Mikstolar Borek jest spoko jako komentator i prowadzący studio przed meczem, czy galą bokserską. Generalnie lepiej jak zadaje pytania, niż na nie odpowiada, wtedy lecą banały z jego strony. Borek ma pozycję, jest popularny to go wszędzie zapraszają i wszędzie mówi to samo. Ćwiąkała głównie wypowiada się na temat La Liga a Mati generalnie piłka nożna, reprezentacja, boks, mma, za dużo tego.
  • Odpowiedz
  • 0
@Mikstolar co tam Stanowi nie powiedział?

No dobra, wiem że wybiórczo, ale całego programu też nie oglądałem (wyłączyłem jak wszystko było rozlosowane), ale skoro Borek nie ma wiedzy nt teraźniejszej pilki- to czemu świetnie skontrowal Wawrzyniaka i jego opinie na temat repry Szwecji?

To Wawrzyniak powiedział #!$%@? że Szwedzi to typowy silowy siermiezny futbol, a Borek wymienił z 8 piłkarzy Szwecji na szybko gdzie grają i że prezentują nowoczesny futbol.

Wiadomo
  • Odpowiedz
@Gohji: No Stano zrobił sobie symulacje eliminacji i barażów XD. Twierdził, że w sumie Polska może zająć obojętnie jakie miejsce w grupie a i tak w tych barażach będzie, bo ranking czy coś. A Pol, Wawrzyniak i Borek go słuchali i nikt sie nie zająknął nawet.

A co do tej Szwecji to chyba normalne, że osoby, które komentują ich mecze wiedzą jaki poziom one przestawiają.
  • Odpowiedz
@Gohji: A no i kolejna weryfikacja Pana Borka. Dzisiaj w Misji Futbol mówił że nie ma opcji, żeby Polska grała przed EURO z Węgrami i Anglią. Będzie jeden mecz z mocniejsza druzyna (czyli wlasnie Anglia lub Węgry), a dwa kolejne ze slabszymi (San Marino, Albania, Andora).

Przed chwilą został udostępniony terminarz: Węgry - Polska, Anglia - Polska przed EURO. No sorry, ale nie tego oczekuję od dziennikarza
  • Odpowiedz
  • 0
@Mikstolar

No nie wiem czy Borek nałogowo komentuje mecze Szwedów :D

no te zasady na dwa ekstra miejsca w barażach to ja wczoraj mialem problem znalezieniem potwierdzenia czy jest po rankingu LN czy po wygranych grup. Tu bym się #!$%@? do wydawcy, powinnien im to wszystko ogarnąć.
  • Odpowiedz
@Mikstolar: No to kto jest lepszy od niego? Jacek Laskowski? Nie wiem, kogo ty tam ubóstwiasz. Pewnie Ćwiąkałę, bo tak jest modnie, albo nie daj boże, Kapicę, czy innego Wiśniowskiego. Co jeszcze Borek musi osiągnąć, żebyś uznał, że jednak nie jest przehajpowany? Na pewno taki Maciej Iwański nie jest przehajpowany, na pewno Jacek Jońca nie jest przehajpowany, kto tam jeszcze? Stanisław Snopek, albo Andrzej Janisz. Niech otworzą kanał sportowy, Iwański-Janisz-Snopek-Jońca,
  • Odpowiedz