Wpis z mikrobloga

@namzio: niedawno platynowałem i podziwiam, że chciało Ci się coś takiego robić xD Jak się to ogląda to ta gra wydaje się taka prosta, a sam pamiętam jak ledwo co z Isshinem się męczyłem. Choć jak już się przyzwyczai do mechaniki gry to nie jest aż taka trudna jak o niej legendy krażą moim zdaniem :)
@Cinkito: zgadzam sie, gra jest trudna kiedy ja poznajesz, pozniej sprawia mega frajde bo kiedy nauczysz sie schematow walki to ty zaczynasz byc tym bossem, a nie przexiwnik heheh
@namzio: ale nawet w pierwszym przejściu jak grałem to nie miałem jakoś bardzo dużo śmierci. Jednak gra nie karze jakoś bardzo za nadużywanie blokowania dzięki czemu można się względnie szybko nauczyć jak bossowie walczą i nie ginąć przy tym milion razy. Choć fakt faktem mam też doświadczenie spore w grach od From Software czy innych, więc może to też kwestia tego, że już po prostu podchodzę do tych gier "ostrożnie"
@Cinkito: mnie akurat troche to irytowalo ze mozna spamowac blok i jakos wszystko wychodzilo, wiec jakos od ng+3 gralem tylko bez kuro charma gdzie juz cie kaza za nadmierne blokowanie xD wtedy juz musialem wszystko robic pod perfect parry, jestem masochista xd