Wpis z mikrobloga

W Polsce są kiepskie warunki do życia, pensje przeważnie są wystarczą ludzi na jedzenie i rachunki. Jakim #!$%@? cudem idąc sobie po galerii i patrząc dookoła widzę że co druga osoba jest #!$%@? ciuchy z wysokiej pułki tj przykładowo buty za 2k, bluza za 500zł, same hilfingery, luji witą i inne koko szanele xD do tego na parkingu co drugie auto to mercedes z ubiegłego roku xD do tego co drugą babę stać na powiększenie sobie ust a co trzecią robi cyce za 20k.. powiedzcie mi co wpływa na ten paradoks? a może tylko mi się tak wydaje? Change my mind. #pytanie #pytaniedoeksperta #polska #bieda #bogactwo #modadamska #modameska
  • 5
@gooway: Wydaje mi się ze jest duże rozwarstwienie, połowa zarabia 2k a połowa 15k, do tego dochodzi polackie zachowanie typu

nie stać mnie na mieszkanie

ale kupie mercedesa za 100tys w kredycie xd


Plus na takie droższe rzeczy bardziej zwracasz uwagę - dodatkowo ciuchy mogą być podrobami za 20zl bo to ciężko rozróżnić, albo kupione na lumpach oryginalne za półdarmo
@gooway: równie dobrze mogłeś pojechać na giełdę do Słomczyna i napisać nam że w Polsce od 30 lat nic się nie zmieniło. Są w Polsce osoby biedne, jest klasa średnia i są osoby zamożne. Resztę sam sobie dopowiedziałeś.