Wpis z mikrobloga

ELITA INTERNETU!!!!
#elitainternetu
Że też ja takie złoto przegapiłem.
https://www.wykop.pl/link/5830029/rzad-kupimy-szczepionki-za-5-10-mld-zl-ruszaja-przygotowania-do-walu-stulecia/ Kwintesencja wykopu. Jest wszystko:
Oprócz epidemii koronawirusa, musimy walczyć też z epidemią dezinformacji. Starajmy się wspólnie o wysoki poziom społecznej weryfikacji treści na naszym portalu i sprawdzajmy informacje w rzetelnych źródłach. Polecamy, aby informacje dotyczące koronawirusa sprawdzać także na: www.gov.pl/koronawirus

Super tytuł, płomień i stado konformistów z WŁĄCZONYM MYŚLENIEM, cudowne komentarze - im głębiej tym lepiej...
Maksimum emocji, zero wiedzy i refleksji.
Crème de la crème!!

To w jaki sposób kupowane są szczepionki to jest jedna z podstawowych informacji w czasie tej epidemii. No jak tak świetnie poinformowani, świadomi użytkownicy mogli ją przeoczyć? Informacje o kolejnych negocjacjach i podpisywanych umowach, powtarzające się od miesięcy.

Kraje UE dogadały się, że szczepionkę dla wszystkich negocjuje Komisja Europejska-żeby kraje na wzajem nie podkupowały sobie szczepionek i nie przepłacały tak jak to był z maseczkami czy respiratorami na wiosnę. Zwiększa to też nieporównywalnie pozycję negocjacyjną względem koncernów produkujących szczepionki.
UE kupuje szczepionki z górką. Jak zaczną trafiać do UE to będą dzielone proporcjonalnie do wielkości populacji. Całe zamówienie polega na tym, ze kraj zgłasza do KE swoje zapotrzebowanie.


#polska #koronawirus #zdrowie #pieniadze #neuropa #patologiazewsi #patologiazmiasta
ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl - ELITA INTERNETU!!!! 
#elitainternetu 
Że też ja t...

źródło: comment_1607375631cFzd5yTzFBixI9TLzVDdnx.jpg

Pobierz
  • 3