Wpis z mikrobloga

Od rana widuję często śmieciarki. To znak, że przyszły moje urodziny. To chyba dobry moment, by zobowiązać się publicznie do paru rzeczy. Mianowicie do tego, że poświęcę kolejnych 12 miesięcy na to, żeby zrobić dla siebie kilka rzeczy:

1. będę dalej regularnie ćwiczyć i osiągnę naprawdę dobrą sylwetkę;
2. ogarnę kwestię zębów: wybielanie, implant i (może?) aparat;
3. ogarnę kwestię wiecznych problemów z cerą;
4. podejmę kolejną próbę wyleczenia się choroby, która dręczy mnie już ponad 20 lat;
5. wykonam (albo przynajmniej zorganizuję sobie) zabieg korekty przegrody nosowej (wreszcie będę mogła oddychać swobodnie);
5. będę pracować nad swoim charakterem i podejściem do życia;
6. zrobię samodzielnie od początku do końca ze wszystkimi elementami (gameplay, grafika, muzyka) swoją pierwszą grę komputerową, choćby najmniejszą;
7. będę dalej uczyć się programowania;
8. pojadę zagranicę, choćby miał to być tylko jeden weekendowy wypad;
9. ukończę kurs na prawo jazdy na motor;
10. będę regularnie uczyć się gry na gitarze i klawiszach.

Tych 10 rzeczy wystarczy. Może nawet jest to za dużo i nie na wszystkie będzie mnie stać. Ale będę dążyć do wprowadzenia w życie wszystkich punktów z listy w życie. Co trzy miesiące będę zdawać relacje z postępów w realizacji tego planu. Jeśli uda się doprowadzić do sukcesu choćby 80% z niego, pod koniec roku wymyślę sobie jakąś nagrodę.
Jeśli ktoś z Was chciałb śledzić moje postępy, niech zostawi pod tym postem komentarz, albo plusa. Trzymajcie kciuki! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 11
  • Odpowiedz
@jaceks653: na samochód już mam, a od dawna krąży mi po głowie nauczenie się jeździć motocyklem, zakup jakiegoś i wybieranie się w dłuższe wyprawy motocyklowe. Może to tylko midlife crisis ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz