Wpis z mikrobloga

Wiem, że łykam psychotropy i mam różne fazy ale to przebiło wszystko. Śniło mi się, że Rydzyk zrobił imprezę na której złamał wszystkie możliwe zasady koronawirusowe i to z zaproszonymi ludźmi z PiSu i rządu, którzy byli tak dla niego potulni, że nawet nie zwrócili mu uwagi. Ale to dopiero początek bo Rydzyk zaczął z ambony bronić pedofilów:

- To, że ksiądz zgrzeszył? No zgrzeszył. A kto nie ma pokus? Niech się pokaże. Jedna jest tylko Maryja,

A politycy z PiSu bili mu brawo XD

Kurde, gdyby coś takiego się na serio odwaliło by w końcu wywieźli ich na taczkach. Ehh marzenia.

#neuropa #bekazkatoli
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@lakukaracza_: Szalony sen, ale ciekawi mnie dlaczego ten obrońca pedofilów wytyka grzechy i przewiny (przede wszystkim te wymyślone) wszystkim, którzy nie są z pisu? No zgrzeszyli. A(le) kto nie ma pokus? Koleś jest intelektualnym zerem (nawet nie potrafi sklecić poprawnego gramatycznie zdania), ale co do robienia hajsu na frajerach i plucia im w mordy jest całkiem dobry.
@lakukaracza_: a mnie to juz wgl kuwa nie smieszy.Od 20 lat slysze ze no katolicy sie wykruszaja ,coraz wieksza laicyzacja,trzeba poczekac az staŕe baby wymra i bedzie normalnie.I co?I gowno jest tylko coraz gorzej.Doszlismy do poziomu gdzie bronienie gwalcenia dzieci w TV jest spoko.JPRDL.Tu bedzie tylko gorzej.Tak samo jak bylo w Iranie tam tez przed "rewolucja islamska" panowala tendencja w strone laicyzacji.