Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mireczki jak mam od dłuższego czasu duszności. Takie duszności miałem w wieku dziecięcym potem bardzo sporadycznie. Teraz od roku parę razy w tygodniu Mam taką wielką ochotę wzięcia pełnego oddechu jak ziewanie. Wiadomo że duszność może być spowodowania wieloma czynnikami. Ale przez kilka dni miałem pulsoksymetr i wysycenie tlenu jest normalne...więc raczej zmiejsca odpada wielką chorób. Więc pewnie to nerwica ? #!$%@? gówno. Czy mam inne symptomy. Tak np kołotania serca podczas zasypiania. Trzęsące się ręce podczas stresu - np nie mogłem utrzymać widelca równo podczas jedzenia na jakimś przyjęciu #nerwica #astma
  • 17
@karol1213: przestałem brać, bo zacząłem pozbywać się tego co powoduje takie stany u mnie. Zacząłem ćwiczyć jak głupi. Jak coś to pisz. Aktualnie to jedynie jestem hipohondrykiem
@karol1213: Subiektywne uczucie duszności o którym mówisz to przepełnienie płuc, bo ludzie w nerwicy nieświadomie mają przyspieszony oddech. Jak następnym razem przepełnisz to weź papierową torbę i w niej oddychaj, przepełnisz wtedy płuca dwutlenkiem węgla i duszność przejdzie