Wpis z mikrobloga

jak działają transmogi w wowie? Nigdy ich nie robiłem xD
Mam b--ń, która jest słaba ale mi się podoba. Gdy ją zdobyłem dostałem info, że została dodana do mojej kolekcji. Czy mogę tę b--ń sprzedać w p---u u vendora, czy będzie mi ona potrzebna gdy będę chciał zamienić item, żeby wyglądał jak ona?

a co do wyglądu jeszcze - ponoć wygląd feral formy Druida zależy od jego wyglądu. Czy są jakieś strony gdzie są, które pokazują jakieś ciekawe wyglądy?
#wow #worldofwarcraft
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@danter: oo to superancko, bo kosa na jakiś g---o poziom z BfA a wygląda świetnie :D teraz tylko jeszcze moją formę kota jakoś dopieścic u barbera, tylko nie wiem jak xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kylasek: cooo, to można jakoś inaczej zmienić wygląd formy niż zmiana wyglądu postaci? Dzięki za info, wiem co będę robił jak wbije maksymalny lvl XD @danter: oo dziena, nie wiedziałem totolanie co wpisać w googla jeżeli chodzi o wygląd form druida
  • Odpowiedz
@OmarBongo: Zasada jest taka, że do kolekcji dodaje się wszystko co jest soulbind.
To oznacza, że jeżeli znajdziesz jakiś przedmiot BoE (czyli taki, który można sprzedać innemu graczowi) to nie przypisze się on do twojej kolekcji do póki go nie założysz (czyli nie zrobisz, żeby stał się soulbind).
Tak jak napisali wyżej, to samo tyczy się przedmiotów kupionych u vendora, muszą stać się w 100% soulbind żeby były na stałe
  • Odpowiedz