Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 371
Prezydent ułaskawia pedofila. Pisowska śmietanka ślini się z zachwytu, jak rydzyk broni pedofilow w sutannie. Czy można juz oficjalnie powiedzieć, że partia pis i polski rząd broni pedofilów? Czy w polski katolicyzm i polski patriotyzm wpisane jest gwałcenie dzieci?
#bekazprawakow #bekazpodludzi #bekazpisu #bekazkatoli #neuropa #4konserwy #pedofilia
  • 12
@boskakaratralalala: ułaskawia pedofila? A wiesz że sądy dwóch instancji musiały orzec o tym czy ta osoba podlega ułaskawieniu? Że ten pedofil odsiedział cały wyrok i dotyczyło to tylko zakazu zbliżania się? Na wniosek samej poszkodowanej?
To nie jest tak, że Duda idzie sobie do więzienia i mówi, żeby uwolnić Barabasza i ludzie wieszają na nim za to psy, ale kiedy sądy stwierdzają brak przeciwskazań do ułaskawienia, to Duda nie ma podstaw
@boskakaratralalala: idź #!$%@? się do sądów, że wydały pozytywne opinie na bazie których prezydent NIE MÓGŁ odmówić ułaskawienia.
Jesteś wart dokładnie tyle co pisowski beton, którego nie interesują argumenty, ani przesłanki prawne. Wam się coś tylko wydaje i uważacie to za prawdę objawioną.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Aroneu: nie użyłem względem ciebie żadnego wulgaryzmu, w żaden sposób cie nie zaatakowałem i traktuje cie jak rownego partnera do rozmowy. W tym czasie ty bluźnisz i mnie atakujesz, a jednocześnie bronisz się nazywając mnie prostym człowiekiem xD
Użyj w końcu choć trochę logiki - prezydent ułaskawił PEDOFILA. Zalecenia, opinie, czy błagania na kolanach na dywanie Dudy nie zmieniają tego, że gość dymał dziecko. Jest pedofilem, a duda podpisał papier, wymazujący
@boskakaratralalala: rozumiem, tak jak rozumiem że Duda NIE MIAŁ ŻADNYCH PODSTAW ŻEBY ODMÓWIĆ UŁASKAWIENIA, rozumiesz to, czy cie to przerasta?
Celowo ignorujesz wszystkie przesłanki i idziesz w zaparte?
Człowiek zabija drugiego, dokonał tego w ramach obrony swojej rodziny, ALE ZABIŁ, to według twojej logiki 25 lat albo dożywocie.