Wpis z mikrobloga

#motoryzacja byłem dzisiaj na serwisie w #mazda i dawno nic nie zrobiło na mnie takiego wrażenia. Po serwisie dostałem linka, do którego loguję się numerem telefonu, a tam 4 filmiki z przebiegu przeglądu, a na nich wymiana filtra kabinowego, inspekcja ukladu hamulcowego przod/tyl oraz stan podwozia i zawieszenia. Naprawdę sztos rozwiązanie.
m.....o - #motoryzacja byłem dzisiaj na serwisie w #mazda i dawno nic nie zrobiło na ...

źródło: comment_1607339047kU0RRDbfT5BCPbh7qbwRAO.jpg

Pobierz
  • 68
via Wykop Mobilny (Android)
  • 124
@budyn: podobno wprowadzili ogólnie w każdym serwisie Mazdy, a niedługo masz mieć normalnie login na jakimś ich portalu i tam dostępna cała historia w takiej formie.
Też byłem niedawno na przeglądzie gwarancyjnym i miałem kilka filmików z komentarzem odnośnie stanu różnych układów - np sprawdzenie na filmie grubości tarczy i klocków.

Mało tego, jak masz coś do wymiany (u mnie np kuna/szczur wygryzł kawałek wygłuszenia maski) to od razu masz informację
ford ma już niemalże od roku takie patenty, na bieżąco podsyłają nagrania wideo z przeglądu itd.


@tombik85: mnie niemiecki serwis wysyła tak filmik, na którym typ trzyma w kadrze auto i mówi, że można odebrać xD