Wpis z mikrobloga

Mirki, chciałbym zakupić sobie casio gshock Rangeman GPR B1000 - 1ER ,ale w każdym Polskim sklepie typu zibi itp pokazuje że "Towar chwilowo niedostępny". Ktoś wie o co chodzi z tym modelem? Już go nie produkują czy jak? Po wpisaniu tego modelu wyskakują mi jakieś gówniane smartwatche H1000. Niżej zdjęcie zegarka. Ktoś wie gdzie można zakupić nowy oryginalny?
#casio #gshock #zegarki #pytanie
Dolkien - Mirki, chciałbym zakupić sobie casio gshock Rangeman GPR B1000 - 1ER ,ale w...

źródło: comment_1607300029EYXnXWJelSwK102GvwOehN.jpg

Pobierz
  • 14
@Dolkien: Sam nie wiem w czym jest problem- sprawdzę, czy jest dostępny w Niemczech (z ciekawości). Ale mam do ciebie pytanie: w serialu Mentalist, ten Azjata Cho nosi zegarek „taktyczny” podobny do tego- wiesz może jaka to marka i model?
@Hohaj: Dlatego właśnie się zastanawiam o co chodzi, tym bardziej że kosztuje około 4k zł więc niemożliwe żeby Polaki wszystko wykupiły. A ten Azjata to nosi na moje oko G-SHOCK GW-9400-1 który jest starszą wersją tego zegarka który ja chce kupić a nie mogę :(
Rangeman GPR B1000 - 1ER


@Dolkien: Przejrzałem na szybko internety i raczej wszędzie ciężko dostępny.
Tu masz cały wątek o tym zegarku na forum klubu miłośników zegarków, i przewija się tam, że już nie produkują i że ciężko go dostać.

Sprawdzałem w kilku sklepach w UK i w DE i raczej out of stock.
Z jakimiś małymi wyjątkami, np tutaj ale wiarygodności tego sklepu jeśli chodzi o zegarki w żaden sposób
@running: Dzięki wielkie, na ebay właśnie są ale najpierw chciałem w jakiś Polskim sklepie spróbować go dostać. Tym bardziej że na ebay legitny i fabrycznie nowy kosztuje 4700 zł a na stronie zibi czy tam zegarowni.pl cena wahała się między 2800 a 3200 zł więc różnica ogromna. No ale trudno się mówi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dolkien: a masz pan do niego kawał łapy? Sam mam gbd-100 zwykły z bluetooth i krokomierzem który jest mniejszy od wskazanego i na moich 18cm wydaje się za duży, nawet z poprawka na fakt, że to g-shock.

Chrono24.pl?
@fi9o: Na łapie będzie leżeć solidnie. Dzięki za tą stronę, jest tak kilka tych zegarków w normalnych cenach. Jak się upewnię że legit to zakupie.