Wpis z mikrobloga

@arte008 podać? Gra będzie przypisana do Twojego konta, więc nie bedize żadnych problemów. Tylko musisz chyba zapłacić gift cardami, a nie karta ale nie jestem pewien
@arte008 polecam korzystać ze strony microsoft storw checker, tam masz porównania wsystkich cen z zagranicznych stron MS. Gdzieś tam również będzie w pełni opisane jak kupować
@Djoki: A co ma blokować, jak MS sam na to zgodę wyraża, niby mówią że tam brak polskiej wersji językowej, ale już ktoś tu pisał że kupował z brazyli Wieśka i RDR2 i po zakupie zpowrotem zmeinił region na PL, pobrał i wszystko miał po polsku
@Djoki: No spoko, ale ja pobrałem grę mając ustawiony region na polski, z resztą i tam mam to w dupalu bo nie wyobrażam sobie grać w tę gierkę po polsku, a angielski mam na poziomie C1. No tak czy siak sprawdzę w czwartek i dam znać.
@Sartael ja jak kupowałem z tureckiego i argentynskiefo ms to gra została od razu przypisana do mojego konta, nawet nie musiałem nic zmieniać, więc myślę ze z Meksykiem jsst tak samo, bo ze screena wyżej widać że Indie są w tym samym regionie
@Djoki prawie każda gra jest, ale na Xbox zmieniasz region na PL i ściąga grę z naszego regionu. Jeżeli po zakupie np. w Brazylii od razu zaznaczysz, aby pobrało grę, wtedy pobierzesz z innego regionu.

Na PSa to nie działa.
@b0b3r Tak. Po zakupie zmieniasz wszystko na PL i pobierasz z poziomu konsoli. Tydzień temu kupiłem na MS w Portugalii Wiedźmina i mam pełną wersję PL.
Na Pepperze jest opis jak to zakupić z wykorzystaniem zdrapek, mi kilka dni temu wyszło 161 zł.