Wpis z mikrobloga

Baltona S.A – rakieta, która czeka na iskrę!

Analiza fundamentalna

Baltona - bo o tej spółce dziś mówimy - to przedsiębiorstwo handlowe, które zyskało niezwykłą popularność dzięki dostarczaniu żywności marynarzom i rybakom w II obszarze płatniczym. Niestety, wraz z upadkiem PRLu, ta niezwykle dochodowa gałąź biznesu została na stałe przecięta. Zachodni kapitaliści nie mogli znieść polskich konserw, kiełbas i słodyczy, które były nie tylko tanie, ale również bardzo smaczne. Nie oznacza to jednak, że mielibyśmy porzucić pomysł zakupu akcji Baltony. Jak zawsze wszystko zależy od wyceny - a ta jest śmiesznie niska, bowiem jedna akcja kosztuje dziś mniej niż kilogram parówek w Biedronce...

Analiza techniczna

... i wszystko wskazuje na to, że taniej już nie będzie. Sytuacja jest klarowna - mamy prawie książkową formację rakiety (ang. rocket formation), z lekkim przesunięciem asymetrycznym w okresie kształtowania wolumenu (ang. Molding Volume). Formację tę potwierdzają niezależni rosyjscy eksperci ds. doradztwa inwestycyjnego, którzy przeprowadzili symulację zmiany kursu wspomaganą sztuczną inteligencją (vide: komentarz). Tutaj należą się gorące podziękowania dla SKEF, dzięki któremu tłumaczenie rosyjskiego raportu mogło ujrzeć światło dzienne jeszcze przed jutrzejszą sesją.

Podsumowanie

Baltona to tona pieniędzy, za które pobaltonujesz do końca życia. Baltona wyniesie Twój majątek w kosmos jak rakieta SRB Challengera. To spółka, która odświeży Twoje finanse niczym wiatr Garou w utworze "Gitan". Już dziś kup przepustkę do spółkowania w prestiżowych lokalizacjach, takich jak Press Hostel czy Warszawa Mokry Ług. Maryla Rodowicz, Teresa Lipowska a może Bożena Dykiel? Urzeczywistnij swoje najskrytsze fantazje seksualne - zasługujesz na to!

Rekomendacja: MOCNE WCHODŹ MOCNO

--

O autorze: jestem wieloletnim inwestorem z ogromnym stażem. Swoją przygodę zacząłem od małych spółek notowanych na NewConnect, inwestując kieszonkowe i pieniądze, które zarobiłem na zbieraniu puszek aluminiowych z dźwignią 500:1. Dzięki dywidendom systematycznie powiększałem swój kapitał, który reinwestowałem w akcje takich gigantów jak Enron, Washington Mutual czy WorldCom. Obecnie jestem znanym i szanowanym autorytetem na Wykopie, a moje porady są cytowane w największych branżowych mediach, takich jak "Ulotka reklamowa Provident" czy "Inspiracje tygodniowe".

#gielda #inwestycje #zarabianie #czywartoterazwchodzicw #baltona
CzerwonyjakWIG20 - Baltona S.A – rakieta, która czeka na iskrę!

Analiza fundamenta...

źródło: comment_16072827868xQebzyyY9adRTa3HTiVsg.jpg

Pobierz
  • 5