Wpis z mikrobloga

Wiem, że to mało popularna opinia tutaj, ale niesamowicie szkoda George'a. Fenomenalny wyścig dzisiaj w jego wykonaniu, a ten obrazek i jego reakcja po wyścigu... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Bardzo się cieszę za to, że jak nie on, to Perez wygrał dzisiaj. Straszliwie zasłużył też za całą swoją karierę, gdy się spojrzy, że chociażby wygrany wyścig mają Kovalainen czy Maldonado.
#f1
źródło: comment_1607281482GXP5K24azFvIKEWeQBCjK3.jpg
  • 13
@LubieKocyki: oczywista sprawa, od dawna wiadomo było, że to absolutnie topowy talent - ale po tym co czasem czytam tutaj czy na twitterze (wiem, że spora część to heheszki oczywiście - ale są tacy - wiadomo którzy - co naprawdę oceniają umiejętności Russella na podstawie suchych wyników w Williamsie) uznałem, że przyda się wpis w innym tonie :)

Na szczęście widzę coraz więcej takich :)
@000loki: jak wrócił na tor mało wskazywało na punkty. Zrobił świetną robotę, wykorzystał wszystkie możliwości. Będzie gwiazdą, być może podobną do Hamiltona.
ze russell to talent


@LubieKocyki: a kto w F1 nie jest lub nie był talentem? Przecież no może poza pay driverami to jest 20 najlepszych kierowców wyścigowych na świecie. Generalnie tylko nigdy nie poznasz ich wartości prawdziwej, dopóki bolidy nie będą 1:1 takie same, bo nawet w teamie mogą się różnić od siebie drobnymi modyfikacjami czy ustawieniami, które wpływają na różnice na danym torze.