Wpis z mikrobloga

Co czuje prostytutka z roksy kiedy musi obsłużyć wykopka-śmierdziela z piwnicy?
Otóż przeglądając wpisy spod #roksa w zasadzie nigdzie nie natknąłem się na przemyślenia dotyczące tego co czuje diva przyjmując śmierdzącego wykopka z brzuchem, zakolami i butami kupionymi w CCC. No bo laska otwiera drzwi i widzi kogoś takiego jak wykopek to co może czuć? Wątpię, że czuje radość, podniecenie i chęć do zabawy z kimś takim. I to jest zastanawiające, bo wykopki cały czas piszą iż korzystają z usług div. Czemu te kobiety po prostu nie zatrzasną drzwi z hukiem takiemu wykopkowi i nie każą mu sobie iść? Czemu decydują się na obsłużenie go pomimo tego że już za godzinę mogą gościć potencjalnie bardziej przystojnego gościa z charakterem? Czy prostytutka nie może odmówić, bo jest to jej z góry narzucone?
Ja ogólnie padam ze śmiechu jak wyobrażę sobie takiego wykopka co nigdy nie rozmawiał z koleżanką z klasy i idzie do divy żeby zobaczyć jak wygląda naga kobieta i co to są te magiczne "segzy"
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #roksa #seks #niebieskiepaski #przegryw
  • 9
  • Odpowiedz
@NosaczPolak: bywały przypadki, gdy diva odmówiła usługi opisane na wykopie, czytałem tu coś takiego w zeszłym roku. Z tym że to już trzeba być 2/10 i niżej, by miało to miejsce.
  • Odpowiedz
@NosaczPolak: dokładnie to samo co fizjoterapeuta, który być moze wolałby gdyby zamiast starego dziada przyszła jakaś zgrabna małolatka, ale pamięta że jest w pracy i gówno kogo obchodzą jego życzenia. ogólnie swiat pracy jakby opiera się na robieniu rzeczy na ktore nie zawsze się ma ochotę, a czy to jest #!$%@? tabelek w excelu czy robienie loda to nie ma tu tak naprawdę znaczenia. zawsze można te pracę zmienić ( ͡
  • Odpowiedz
  • 6
@NosaczPolak moment

Klient idący do uslugodawczyni nie ma się jej podobać. To ona ma się podobać.

Czy idąc do fryzjerki zastanawiam się co czuje gdy strzyże jakiegoś zakolaka? No nie

Bardziej #!$%@? ma pielęgniarka która sprząta wokół jakiegoś dziada z odleżynami bo diva przynajmniej ma więcej płacone i może odmówić usługi
  • Odpowiedz
@NosaczPolak: to nie jest koncert życzeń, a między innymi dlatego się płaci żeby się nie musieć podobać i nie musieć być przystojnym, a i tak móc zaruchac fajną loszke.
Poza tym zawsze może zmienić zajęcie, ale wątpię ze gdzieś zarobi podobne pieniądze w tak krótkim czasie ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@NosaczPolak:

Czy prostytutka nie może odmówić


Może odmówić, jeśli serio czuje, że ma powody, to wolny człowiek. Tylko po co mialaby to robić, skoro te mityczne obleśne, śmierdzące wykopki, na których nie da się patrzeć bez uczucie zemdlenia chodzące na divy istnieją tylko w twojej wyobraźni i w twoim prowokacyjnym wpisie
  • Odpowiedz
@Kozikiewicz:
Chyba mi nie chcesz wmówić, że wykopki co przeżywały swój pierwszy raz z roksanką ani nigdy nie miały kontaktów z dziewczynami to wyglądają jakoś dobrze? Są wpisy wykopków o pierwszym razie zrobionym na roksie, więc tak, mogę uważać, że nie wyglądają jakoś superowo.
I mój wpis nie jest prowokacyjny, ot luźna rozkminka.
  • Odpowiedz