Wpis z mikrobloga

nowy filmik piękne oranie gonciarza
nie wiedzialem ze gonciarz to podludz który popiera pedofilie i ją jeszcze tłumaczy jako coś normalnego ha tfu na degenerata
dobrze powiedział Szarpanki, wyobrazcie sobie gdyby to facet powiedzial ze kręcą go dzieci, ale jak baba powiedziała to cuck gonciarz ją broni i tłumaczy to jako coś normalnego totalna patola i jeszcze te dywany za 1600 zl i uważanie że używanie lennyfaca to cos oryginalnego XDD
#szarpankizzyciem #polskiyoutube #youtube #bekazpodludzi #bekaztwitterowychjulek #bekazlewactwa
Zdzichu333 - nowy filmik piękne oranie gonciarza
nie wiedzialem ze gonciarz to podlu...
  • 23
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 72
@Zdzichu333: Popiera pedofilię i uważa ją za coś normalnego? #!$%@?ło was? Przecież on powiedział na filmiku tylko że kiedyś mu się laska zwierzyła z tego, że kręcą ją dzieci (ale nigdy żadnego nie dotknęła) po czym uznał to za coś strasznego. Sama nie przepadam za gonciarzem, ale poziom manipulacji w szarpankizgównem to jest jakiś szczyt.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 53
@JoginMizogin: Gonciarz powiedział na filmie, że ta dziewczyna nigdy nic ze swoimi ciągotami nie zrobiła. Jeżeli masz dowody że było inaczej to zachęcam do zgłoszenia tego odpowiednim organom.
  • Odpowiedz
Jaki ten typ jest żenujący. Budowanie swojego marnego ego na atakowaniu innych to marny poziom. Gonciarza w Japonii wciągnąłem na raz i wzbogaciło mnie to, a to już oznacza że dal mnie Gonciarz wykonał dobrą robotę. Reszta mnie nie interesuje.
  • Odpowiedz
nowy filmik piękne


@Zdzichu333: No raczej nie pięknie, tylko totalnie lamersko. Warsztat tego gościa to nawet nie 1% umiejętności Gonciarza. Nie jestem jego zwolennikiem i większości produkcji nie dam rady obejrzeć do końca, ale nie można powiedzieć, że pod względem warsztatowym nie jest w topie na polskim YT. Czasem wrzuci coś takiego, że kopara opada. Za to tego wywodu Szarpanki nie mogłem wysłuchać dłużej niż 2 min. Sposób prowadzenia tego
  • Odpowiedz
@Zdzichu333: obejrzałem pierwsze 4 minuty, jedyne co na razie powiedział to:
- gonciarz to kukold
- 'no on coś zrobił kiedyś ale nie mam dowodów poczytajcie w necie tak było kiedyś'
- gonciarz to kukold
- ukradł język z wykopu
- gonciarz
  • Odpowiedz
@Zdzichu333: Pedofilia jest to pociąg do dzieci, nie oznacza to że ktoś popełni zbrodnię, tak jak nie każdy kto ma penis albo waginę jest gwałcicielem. Można powierzać że każdy człowiek jest po części pedofilem szczególnie mężczyźni, tzw. kobiece cechy czyli duże czoło, mały nos okrągłe oczy, itd to tak naprawdę cechy dziecięce. Obserwując ludzi i mapy człekokształtne, można łatwo zaobserwować że dobór płciowy u ludzi opiera się w dużej mierze
  • Odpowiedz