Wpis z mikrobloga

Tak jak co roku mam nadzieję, że będą to moje ostatnie święta. Z roku na rok, z miesiąca na miesiąc czuję jak coraz bardziej pogrążam się w agonii, klimatu świąt już nie czuję, tak naprawdę ta cała świąteczna otoczka wywołuje we mnie więcej smutku niż radości. Grudzień to miesiąc w którym widok szczęśliwych ludzi najbardziej kłuje mnie w serce bo wiem, że ja nigdy taki nie będę, dodatkowo wszędzie reklamy dostatniego życia i drogich prezentów na które mogę popatrzeć tylko przez szkło.
#przegryw
WwaDdl022 - Tak jak co roku mam nadzieję, że będą to moje ostatnie święta. Z roku na ...

źródło: comment_1607182780Srl4vfKs8zpRfR0Udw1Xct.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@WwaDdl022 ja tam jak bardzo nie lubie otoczki świątecznej to ze świąt bardzo sie ciesze. Jeden z niewielu razy w roku kiedy moge zjeść coś pysznego od babci i pograć z dziadziusiem w szachy ()
  • Odpowiedz
@xVolR: Kasa szczęścia nie daje, ale łatwiej się płacze na prywatnym jachcie na morzu śródziemnym....Jak możesz wydać 3-4 k na prezenty też jest miło.
  • Odpowiedz
@EliG: ale #!$%@? głupoty, kupno komuś prezentu ma mnie niby uszczęśliwić? Jeszcze jakbym chociaż miał komu go kupić. W piździe mam kase
  • Odpowiedz
Musisz zmienić podejście do życia. Czerpać przyjemność z dawania a nie brania.


@EliG: Ty umiesz czytać cielaku? Wypad z tagu głąbie, widać że nie masz najmniejszego pojęcia czym jest depresja czy samotność.
  • Odpowiedz
@xVolR: Ja nie masz komu dawać prezentów to zadzwoń do domu dziecka i się kilkoro chętnych znajdzie. Daj komuś radość to do ciebie wróci.
  • Odpowiedz
@WwaDdl022: Pisząc że nie czujesz już magi swiąt bardziej ma to wydźwięk kogoś kto nie dawno wkroczył w dorosłe życie.. jeszcze ci się pozmienia sporo w głowie.
  • Odpowiedz
@dyrekcja: Dzięki, ale dobrze już na pewno nie będzie.
@noctem_corvus: O oskarek się zesrał, w dupie byłeś gówno widziałeś, myślisz, że tak łatwo jest się #!$%@?ć, nawet jak jest się na dnie to nie jest to takie proste, mogę się żalić do woli i ile będę chciał i mało mnie interesuje zdanie synka tatusia co dostał wszystko na tacy.
@r5678: Akurat młody już nie jestem więc raczej nic się
  • Odpowiedz
@r5678: Troszkę przed 30, ale to już nie młodość.
@noctem_corvus: Nic ćwiczyć nie muszę, żadnych zarzutek tu nie ma, piszesz jakby magik był tak samo prostą czynnością jak oddawanie moczu, a tak nie jest, do tego trzeba niesamowitej odwagi i nie każdego na to stać.
  • Odpowiedz