Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Miraski, ma ktoś pomysł, jak postąpić wobec somsiadki, której psy regularnie szczają na schody? Oczywiście zgodnie z prawem ( ͡° ͜ʖ ͡°) .
Niestety wielokrotne zwracanie uwagi nie przyniosło skutków. Pół biedy, gdyby były to pojedyncze przypadki, ale właściwie nie ma dnia, aby schody nie zostały obszczane :| .
Spółdzielnia zarządzająca budynkiem też ma na to wywalone (choć miejsce gdzie psy się załatwiają jest objęte monitoringiem).
Wobec tego zgłaszałem to na #19115 - w odpowiedzi zobaczyłem, że jest to teren spółdzielni i nie mogą z tym nic zrobić xD . Raz zadzwoniłem na straż miejską, ale babeczki już nie było w okolicy i bagiety się wymigały, że skoro nie znam tożsamości osoby, to nie mogą z tym nic zrobić. Z ich rad wynikało, że najlepiej złapać babkę na gorącym uczynku, nagrać ją, i dopiero wtedy zgłosić xD .
Ktoś ma jakiś pomysł, jak rozwiązać ten problem?
#pytanie #pytaniedoeksperta #patologiazmiasta #policja #strazmiejska #wandalizm #polska

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fca3eb01831d2000bfc198f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 5
Klasyka, w najprostszej sprawie "nikt nic nie może".. Codziennie rano sam jej sikaj na wycieraczkę (jak Miauczyński, "co pan robi? a sram, jak pani pies")