Wpis z mikrobloga

Ogarnąłem się zawodowo i teraz dla odmiany chcę sobie porandkować. Co polecacie z portali randkowych jeśli priorytet to ogarnięta dziewczyna? lvl 28. Czuję się pewnie w tych kwestiach, ale nie chcę lambadziary na ONS, tylko dać szansę zwykłemu związkowi. Tu czytam często jak to np. Tinder jest tylko od seksów. Serio jest tak źle, czy tam też da się znaleźć coś fajnego? Sympatia? Badoo? A może wszystko na raz? xD Tradycyjne kanały (zwykle bywałem w klubach, barach, itp.) raczej odpadają ze względu na pandemię. #zwiazki #tinder #badoo #sympatia
  • 15
Dzięki wam za info! Widzę, że opinie są bardzo podzielone :D Pozostaje wypróbować samemu wszystkiego po trochę. W dobie pandemii to chyba jedyna opcja. Chyba, że będę zagadywał to losowych lasek na ulicy, ale to raczej nie mój styl. No i z maseczkami to kiepsko ;)
@Kotniepies: To co pozostaje? @Burgerka np. twierdzi inaczej, więc może nie jest tak źle. Tak czy inaczej, pewnie spróbuję i najwyżej za jakiś czas napiszę Wam wrażenia, np. że na rynku świń nadal beznadziejna sytuacja. Albo zrobię recenzję i porównanie wszystkich portalów randkowych w PL :D
@MyLib: oczywiście, że da się spotkać wartościową dziewczynę na tinderze. Wszystko kwestia podejścia, gadki no i zaangażowania drugiej strony. Trzeba się jakoś wyróżniać na tej #!$%@? aplikacji, gdzie spora część mężczyzn to stuleje.Chyba tylko najmocniejsze piwniczaki są zdania, że tinder to tylko segz ruchanie i cipga. Polecam lajkować dziewczyny, które faktycznie mają coś w opisach, albo na zdjęciach jest coś, co Cię interesuje.
Polecam lajkować dziewczyny, które faktycznie mają coś w opisach, albo na zdjęciach jest coś, co Cię interesuje.


@robin00: To w moim regionie takich nie ma. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zresztą ogólnie te wszystkie karyny z Tinderów, Badoo, FB Dating, Sympatii, #mirabelkaszukamirka i innego gówna są na jedno kopyto. Czekam aż wreszcie skończy się ta izolacja, bo ludziom w internecie już na serio #!$%@?.