Wpis z mikrobloga

@Bartkownik: @Cryptonerd_io:
mam takie pytanie. O sprawie wiadomo od 4 listopada, mówił o tym David Schafer - lider GOP w Georgii
https://twitter.com/DavidShafer/status/1324064059214495749
Czyli sprawa nie jest świeża. Więc skoro o sprawie wiadomo od miesiąca, to pytam czy został w tym temacie wniesiony lawsuit do sądu? Wydaje się, że idealny przykład do udowodnienia oszustwa.
Czy wezwano na świadków osoby widoczne na nagraniu?
Domyślam się, że nie mają tego nagrania od wczoraj
@Cryptonerd_io: @Bartkownik:
No OK. Ciekawy jestem jak ta sprawa z tego nagrania zakończy się w sądzie, bo nie wierzę, że tego dalej nie pociągną i skończy się na tym dzisiaj.
A jeśli nie pociągną, to będzie mega mega zastanawiające. Tzn. już jest, że od miesiąca prawnie w temacie nic się nie wydarzyło

zrobia certyfikacje na sile


@Cryptonerd_io: Heh no OK, ale póki nie ma wyroków stwierdzających oszustwa czy nawet
@horizontal_vertical: Nie zawiodłem się na tym "debunkingu".

Ten fragment szczególnie mnie ujął:

If you look at the video tape, the work you see is the work you would expect, which is you take the sealed suitcase looking things in, you place the ballots on the scanner in manageable batches and you scan them.


No nawet nie wiem jak to skomentować. Każdy wie o co tak naprawdę chodzi, i nie trudno się
@cyklofluorohibiskusbaklazanu:

"mówią że spod stołu wyciągnięte zostały walizki, a tak naprawdę to nie są walizki"


Contrary to the claim, the ballots were not in suitcases, she said. The black boxes and bins seen in the video are the standard container used for the ballot counting process.

To są walizki Twoim zdaniem?

wsadzili je pod stół i czekali ponad 16h, do 1.30. następnego dnia, na to żeby dopiero wtedy te głosy policzyć
Pobierz horizontalvertical - @cyklofluorohibiskusbaklazanu: 
 "mówią że spod stołu wyciągnięt...
źródło: comment_1607295577WksRuQ2xAtQX63eCtGiuYQ.jpg