Wpis z mikrobloga

Czołem, nowy na tagu #perfumy się melduje.

Moja dziewczyna strasznie chciałaby zapach Tom Ford Lost Cherry, a ja postanowiłem, że ewentualnie może Mikołaj jej przyniesie w tym roku pod choinkę ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Polecicie jakieś sklepy, w których będę mógł dokonać zakup?
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Warcomx:@Mindsphere: maskara, dopiero grudzień się zaczął, a dzisiaj postów z pytaniem o "legitny" sklep naliczyłem już kilkanaście.... :)
Tylko trzeba czekać na kod co najmniej -20%


@corka_mirka: W tym roku -25% nie wypaliło na blak frajdej ( ͡° ʖ̯ ͡°) Kiedy może być kolejna obniżka? Walentynki? Czy może coś wcześniej na święta? Nie obserwowałem w zeszłym roku i czekałem tylko na czarny piątek.
@syzygia: Na stronie u hamburgerów było -25% bo dostałem info na maila. Nie sprawdzałem czy działa też na uk, bo mieli bardzo słabą dostępność asortymentu i większość co mnie interesowała była out of stock. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Agrael91: Ja się czaję na Hawaii Volcano, ale coś nie ma ostatnio :/ Sprowadzanie z USA ma w ogóle sens gdy się nie ma kogoś na miejscu co to potem przywiezie? Z tego co widzę $23.22 przesyłka plus pewnie VAT i cło.
@syzygia: Nie zamawiałem jeszcze ze sklepu w USA, ale z tego co wiem jest dosyć duże ryzyko, że na granicy dojdzie VAT i cło. Do tego dostawa nie jest tania, więc nawet z kodem zniżkowym całościowo może nie wychodzić zbyt atrakcyjnie. Pewnie kolega @Mu5hr00m będzie w stanie coś więcej napisać bo robił u nich kiedyś większe zamówienie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)