Wpis z mikrobloga

Reklamacja napisana. Zarządzałem 10 000 zł, które mógłbym naprawdę zarobić i chciałem kupić i sprzedać akcje, jak i również chciałem ustawić stoplosy z rana a teraz spółka jest -10%. Ciekawe co odpiszą.
#gielda #ing #inwestycje
  • 46
  • Odpowiedz
@Micros: O pieniądze.
@izkYT: Zawsze warto próbować, bo naprawdę to jest przegięcie.
@fegwegw: A jak mi udowodnią, że nie chciałem ich wykonać? Może miałem dobre sygnały i na podstawie analizy danej spółki chciałem ją kupić.
@emes83: No to chociaż tyle mnie ratuje.
  • Odpowiedz
@s-o-s: ty dobre, a jak im napiszę, że chciałem dzisiaj założyć u nich konto, ale nie mogłem przez awarię, a następnie chciałem zrobić przelew natychmiastowy i kupić akcje i jakbym tak zrobił (ale nie mogłem przez awarię!!!) to byłbym do przodu o 20k to myślisz, że przejdzie?

  • Odpowiedz
@s-o-s: to się robi tak, że piszesz wiadomość przez Ming że chcesz w tym momencie zrobić takie i takie zlecenie np kupna, a po dwóch godzinach osobna wiadomość że coś chcesz sprzedać. Wtedy mogą uznać, a nie reklamacja z tytułu niezrealizowanego zlecenia po koniec dnia informacja zbiorcza
  • Odpowiedz
@jombsik: Czemu nie? Jest taka sama szansa na to że nie chciałeś tego zrobić. Jak Ci udowodnią że tego nie chciałeś zrobić? Makler nie działa już 24 h....
  • Odpowiedz
@s-o-s: stary, ja rozumiem frustrację (i naprawdę się nie dziwię), ale bądźmy poważni. To się nie może udać, toż to brzmi absurdalnie. Niemniej życzę powodzenia! I jakby się jakimś cudem udało to koniecznie daj znać.
  • Odpowiedz