Wpis z mikrobloga

#rozdajo dla Mireczków z okazji nowej kolekcji od wykopowego rękodzielnika! Wylosuję dwie osoby które będą mogły sobie wybrać z mojej strony 1 rzecz do 100zł - zbliżają się święta, więc to może być idealna okazja żeby znaleźć unikalny prezent ( ͡° ͜ʖ ͡°) Losowanie jutro, wysyłka na mój koszt. W tej cenie macie do wyboru prawie 150 różnych rzeczy, więc jest w czym wybierać.

Jeśli szukacie czegoś dziwnego na prezent zapraszam na https://bido.com.pl/shop/ - z kuponem WYKOP macie 10% zniżki i darmową wysyłkę do paczkomatu przy zakupach powyżej 40zł. Kupon zostawiam aktywny do końca roku. Całość pakuję w prezentowe pudełeczka wypełnione mchem, więc nie musicie martwić się o pakowanie prezentów ode mnie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Nie ukrywam, że to ostatnia seria produktów w tym roku - koronawirus, odwołanie targów, odwołanie moich warsztatów i ogólna sytuacja zmusza mnie do powrotu na etat, do stałej pracy. Oczywiście sklepu nie zamykam, on był od lat moim małym marzeniem które będę kontynuować, ale częstotliwość dodawania rzeczy na pewno mocno spadnie.

344. Tyle udało mi się wykończyć i wystawić na stronę moich rzeczy przez ostatnie trzy miesiące. Kostki do gitary, świecące drzewka, galaktyki, scalaki - jak zawsze wszystko to, co wpadło mi w łapy a uważałem że jestem w stanie zrobić coś unikalnego i nie do dostania u nikogo innego.

Miałem momenty całkowitego zwątpienia, byłem też bliski firmowego bankructwa z którego fartem i siedzeniem po nocach udało mi się otrząsnąć.
Powrót do regularnej pracy traktowałem przez moment jak... Porażkę. Bo nie dałem rady się utrzymać, bo znowu jak wszystko w swoim życiu zaczynam i nie kończę, bo się poddaję.
Mój wewnętrzny głos to idiota którego uczę się wyciszać. Zrobiłem ponad 300 unikalnych rzeczy których nikt nie zrobił. Przez dwa lata utrzymywałem się tylko i wyłącznie z własnej działalności i swojego pomysłu który działał lepiej lub gorzej. Udoskonaliłem co mogłem, nauczyłem się zresztą przez ten czas tyle różnych rzeczy (szczególnie jeśli chodzi o działalność) że ciężko to nazwać porażką.

Chyba pierwszy raz w życiu jestem choć trochę z siebie dumny, serio. A że muszę wrócić na etat żeby robić dalej to co lubię?
Tak szczerze, to zrobię wszystko żeby móc wrócić w lepszych czasach do pracy TYLKO warsztatowej. Zajebisty czas, którego nikt mi nie odbierze zresztą. Więc czeka mnie nowy etap w życiu, będzie ciekawie.

Zdrowia Mirki! Dziękuję każdej jednej osobie która coś kiedyś u mnie kupiła, poleciła mnie, albo coś mi podpowiedziała. Bez Was pewnie ostatnie dwa lata spędziłbym dalej na jeżdżeniu ciężarowym i zastanawianiu się "co by było gdyby" - a w ten sposób nigdy bym nie zdobył swojego doświadczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rozkminkrzaka #rekodzielo #chwalesie

PS: jak zawsze jestem ciekawy, co Wam się podoba najbardziej - plusujcie w komentarzach!
bkwas - #rozdajo dla Mireczków z okazji nowej kolekcji od wykopowego rękodzielnika! W...

źródło: comment_1607007264bmqJYM2divWvUN2B0phS4k.jpg

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
@kupczyk: No i wybrałeś moich dwóch faworytów : D

Galaktyki świetnie robi mi się warsztatowo - wyciszają mnie i to mój własny pomysł przez który masa eksperymentów poszła do kosza, ale teraz jestem z nich mega zadowolony.

A scalaki są dla mnie po prostu zarąbiste wizualnie. Stopień skomplikowania takich rzeczy zawsze mnie rozwala, a rzadko jednak na co dzień zwraca się na to w ogóle uwagę.
  • Odpowiedz
@wirogez: Dzięki! Też tak czuję, ale ciężko się dziwić skoro za mną ponad pewnie 1000 różnych wylewek :D

Co doświadczenie to doświadczenie, w życiu bym się tyle nie nauczył gdyby nie sklep internetowy i klienci.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@bkwas: ej ale drzewiaste motywy też są zajebiste.
Chętnie bym żonie kupił ale niestety jej biżuteria składa się z cieniutkich łańcuszków i minimalnych zawieszek
A na kochankę mnie nie stać więc nie mam komu kupić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@kupczyk: Mirku, to naprawdę ogromna pomoc - ja zresztą wiem, że moje rękodzieło nie jest dla każdego więc całkowicie rozumiem :)

I dzięki, serio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz